• Snídaně formou bufetu

 • Ubytování až pro 4 osoby

 • Apartmány s kuchyňkou

 • Penzion v krásném kaňonu

 • NP České Švýcarsko

Ubytujte se v největším pískovcovém kaňonu v Evropě a užijte si dovolenou v náruči přírody. V Penzionu Přívoz vás čekají snídaně a pokoje či apartmány až pro čtyři osoby. Pobyt si užijí cyklisté, horolezci i turisté.

Ubytování mezi Labem a pískovci až pro 4 osoby

Penzion Přívoz se nachází v Hřensku v Národním Parku České Švýcarsko. Je zcela výjimečný svou polohou uprostřed největšího pískovcového kaňonu v Evropě, na pravém břehu řeky Labe. Dobře dostupný je autem i pěšky bez nutnosti použít přívoz. Hodit se vám ale bude pro přeplutí do Dolního Žlebu.

Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích a prostorných apartmánech, ty jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, obývacím koutek a kuchyňskou linkou, kde najdete lednici, mikrovlnku, rychlovarnou konvici, dvouplotýnku na vaření i nádobí. O snídani se ale starat nemusíte, tu naservíruje penzion formou bufetu.


Penzion je otevřený od roku 2017 a rychle si získal sympatie hostů. Na Booking.com má hodnocení 8,5 z 10 a místní personál si dokonce vysloužil známku 9,4.

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Možnost jedné přistýlky za 150 Kč/noc.

Další info:

 • V apartmánu se může na jeden kupón ubytovat jedna až čtyři osoby.

 • Pobyt se psem je možný pouze v apartmánech Hřensko (apartmán o dvou pokojích) a Osvěžovna. Tyto apartmány mohou být za příplatek.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 14:00 do 18:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou není možná

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Alena ?.)

Prostředí odpovídalo popisu. Se stravou i jednáním personálu jsme byli spokojeni. Poskytnuté ručníky nevoněly čistotou. Doporučení dalším zákazníkům: 1) Uskutečněte i výlet na protějším břehu (Dolní Žleb). 2) Na vyhlídku Belveder (nad penzionem) si dojděte v dopoledních hodinách (kvůli podmanivějšímu phledu do údolí a na protější skály).

Vynikající (Marta Z.)

I když je hotel z jedné strany přímo u silnice směr Děčín, tak z té druhé strany je prostředí super. Přímo u Labe s přívozem na druhou stranu. Majitelka hotelu velice příjemná a milá. Pobyt jsme měli v apartmánu, takže super soukromí a k tomu posezení v "osvěžovně" s krbem. Byli jsme velmi spokojeni a můžeme jen doporučit. Snídaně v pořádku, bylo tam vše co se tak na snídani poskytuje.

Vynikající (Marcela W.)

S pobytem jsme byli velice spokojeni, vše odpovídalo nabídce. Majitelé penzionu ochotní, se vším poradili. Výborné snídaně, poklidné místo.

Tipy na výlet

Pravčická brána

Pravčická brána

Navštivte největší skalní bránu v Evropě a zároveň symbol a dominantu Českého Švýcarska. Obdivovat ji můžete z okolních vyhlídek nebo z výletního zámečku Sokolí hnízdo, který se od roku 1881 nachází přímo u 16 metrů vysokého oblouku brány. Sem se dostanete nejčastěji pěšky z Hřenska nebo od Mezní louky po turistické trase. Od Pravčické brány pak můžete vystoupat na její úpatí nebo k jednotlivým vyhlídkám tyčících se v okolí, které vám nabídnou nádherný pohled jak na majestátní skalní útvar, tak do širokého okolí.

Vyhlídka Belveder

Vyhlídka Belveder

Nejstarší a stále jednu z nejkrásnějších vyhlídek na Labský kaňon, najdete asi 2,5 km od Hřenska. Stupňovitá terasa zde byla vybudována již v roce 1911 a sloužila jako koncertní místo pro tehdejší šlechtu. Od roku 1889 zde najdete také Hotel Belveder a šlechtický letohrádek.

Soutěsky Kamenice

Soutěsky Kamenice

Putování soutěskami říčky Kamenice patří díky všudypřítomným až 100 metrů vysokým skalním útvarům mezi ty nejromantičtější. Nejnavštěvovanějšími soutěskami jsou Edmundova (Tichá) a Divoká v délce cca 6 km s tunely, skalními převisy a lávkami. Dva úseky cesty lze absolvovat pouze na lodičce. Převoz od vzniku trasy zajišťují převozníci, kteří vám poskytnou i odborný výklad o okolí.