Relaxační dovolená vás čeká v krásném lázeňském městě Františkovy Lázně v hotelu s polopenzí a super slevami. Nechte se hýčkat při parafínové proceduře nebo masáži a na vycházku si zdarma půjčte Nordic Walking hole.

Pohoda a relaxace ve Františkových Lázních

Hotel Zátiší *** Františkovy Lázně nabízí pohodlné ubytování. K dispozici jsou zde pokoje s vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, ledničkou a WiFi.

Součástí hotelu je restaurace s bohatou nabídkou jídel české i mezinárodní kuchyně, při pěkném počasí můžete posedět na venkovní terase s výhledem do parku, v chladnějších dnech v kavárně nebo salónku.

Františkovy Lázně leží v Karlovarském kraji v okresu Cheb, městem plným historických a kulturních památek. Léčivé účinky tamních pramenů jsou známé od 15. století. Využijte léčivé pitné kúry, při které můžete konzumovat 20 pramenů přírodní minerální vody.

Relaxace se slevami

V rámci ubytování získáváte dvacetiminutovou proceduru pro hladké ruce a také množství slev na další wellness procedury (aroma masáž, klasická masáž, rašelinový zábal, baňkování, inhalace...).

Při výletech do okolí se určitě zastavte v nedalekém Kynšperském pivovaru, který se těší přízni zákazníků již od roku 1595. Můžete se vydat na exkurzi po pivovaru a ochutnat místní mok s 10% slevou.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana K.)

Vše OK! Veškeré služby byly vynikající a to ubytování, strava i wellness. Kvalitní masáže i prohlídka Františkových Lázní se zaplaváním si v Aquaforu. Hezké výlety do okolí, zejména do SOOS. Velice příjemný personál hotelu.

Skvělé (Milan K.)

Hotel starší, ale čistý. Personál velmi ochotný. Trošku nevýhodou je poloha, hotel je v odlehlé části za městem. Z jedné strany poklidný lesopark, z druhé strany rušný obchvat města.

Skvělé (Olga ?.)

Personál velmi ochotný, stravování výborné a v dostatečném množství, ubytování bez připomínek.

Skvělé (Vlastimil Lakomý L.)

Prostředí hotelu příjemné personál ochotný, nabídka kuponu splněna, dobrá poloha pro další výlety.

Vynikající (Hubert K.)

Uvedená nabídka všech služeb odpovídala skutečnosti. Ubytování, stravování a poskytnuté služby byly ve velmi dobré kvalitě.

Skvělé (Jaromír Z.)

Cobylo v nabídce slíbeno, bylo zajištěno. Strava odpovídá standardu. Ochotný personál.

Vynikající (Lucie K.)

Ubytování dobré, personál a jídlo vynikající. Hotel špatně označen ze silnice. Při příjezdu od Aše není za zatáčkou včas označena odbočka k hotelu.

Vynikající (Jaroslava ?.)

Personál od recepce až po úklid byl velmi vstřícný a ochotný. Pokoje odpovídaly cenové nabídce. Restaurace i venkovní terasa velmi dobrá.

Skvělé (Pavla J.)

Jelikož jsem již v loňském roce byla v hotelu Zátiší, věděla jsem, do jakého prostředí jedu (pokoje jsou solidní, jídelna velmi pěkná). Vše co bylo uvedeno na kupónu, bylo splněno. Služby jsou solidní, strava chutná a bohatá, wellness dle očekávání. Personál hotelu vstřícný, nebyly žádné problémy. Zákazníkům bych doporučila především návštěvu bazénu Aqvuafora, z procházek jezero Amerika a prohlídky SOSu, samozřejmě přilehlé parky, lázeňské promenády a ochutnávky zdejších minerálních vod.

Vynikající (Vladimír P.)

Byli jsme velmi spokojeni.Pěkný čistý hotel. Příjemná a snaživá obsluha. Jídlo velmi dobré. Plzeňská dvanáctka točená podle deklarovaných pravidel. I počasí bylo dobré. Prostě to nemělo chybu.