Vydejte se na dovolenou k Máchovu jezeru a poznávejte romantická místa, která inspirovala mnoho českých umělců. Ubytování vás čeká v Hotelu Kamýk, kde si pochutnáte na vynikající polopenzi a užijete si i relaxační masáž.

Relaxace i aktivní odpočinek

Součástí hotelu je tenisový kurt, nedaleko si můžete zahrát třeba kuželky a na pláži půjčit šlapadla nebo si užít výlet parníkem. Pokud chcete prozkoumávat okolí na kole, v hotelu je možnost jejich zapůjčení.

Ať už se tedy rozhodnete pro celodenní lenošení u vody nebo sportovní vyžití, vždy na konci dne přijde vhod relaxační masáž. Za příplatek si můžete vychutnat i saunu. U hotelu se nachází také malý lesnatý parčík vhodný pro procházky.

Okolí Máchova jezera je místem romantiky, ale také pověstí a tajemna. Je jen na vás, zda si užijete výlety na kole a nebo se rozhodnete prozkoumat pověsti jednoho z nedalekých hradů.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Iveta A.)

Hotel je krásný, čistý a útulný. Personál je příjemný a ochotný. Snídaně byla výborná, jen večeře byla horší.

Skvělé (Michaela L.)

Jedná se o hotýlek rodinného charakteru pro méně náročné klienty. Hotel je čistý, pokoje jsou zřejmě nověji vybaveny. Koupelna čistá, bez plísní (jak bylo uvedeno u některých recenzí), ručníky, mýdlo v ceně. Jediné, co je nejspíš původní jsou válendy, které mají svá nejlepší léta za sebou. Na můj vkus velmi měkké. Kuchyně česká, chutná, bez připomínek. Obsluha hotelu vstřícná, milá, celkově na mě hotel působil dobrým dojmem. Je vidět, že se pí. majitelka snaží hotýlek zútulňovat, postupně dochází k obměně staršího nábytku za nový. Samozřejmě bych našla drobné vady, ale vzhledem k tomu, že jsem prodloužený víkend objednala přes Slevoking, nemohu očekávat 4* hotel. Objekt je oplocen, pěkné vyžití pro děti, oceňuji uzavíratelné parkoviště. Za mě dobrý, hotel doporučuji.

Skvělé (Václav P.)

Vše odpovídalo popisu. Pěkné pokoje, čistota, dobrá strava a ochotný personál. K naprosté spokojenosti chybělo jen zajistit větší teplo na pokojích.