Vydejte se na parádní aktivní dovolenou - zdolejte krkonošské vrcholky a užijte si i Stezku korunami stromů. V hotelu Alfonska se posilníte polopenzí, po návratu vás pak čeká káva, dezert a relaxace ve venkovním bazénu.

Osvěžení ve venkovním bazénu

Hotel má vlastní sportovní hřiště, kde si lze zahrát tenis, volejbal, nohejbal a další. V teplých měsících je k dispozici venkovní bazén (7 x 4 m) i půjčovna kol. V okolí je mnoho turistických tras i cyklotras, takže vám už stačí jen vyrazit.

Koupat se ale samozřejmě dá i v okolí. V Jilemnici se nachází krytý bazén (10 km), uděláte-li si výlet do Špindlu, nezapomeňte navštívit místní aquapark.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Lubomir C.)

Hotel starší, ale příjemný, vše odpovídalo popisu, strava velmi dobrá, příjemný personál.

Skvělé (Jana V.)

Personál a strava super, bazén malý pro děti, wifi a televize na našem pokoji nefunkční.

Skvělé (Renata S.)

Strava dobrá, bazén funkční, pingpong, posezení venku, jen vybavení pokojů už něco pamatuje. Ale koupelna byla krásně zrekonstruovaná. Zarazilo mne, jaké všechny údaje jsme měli vyplnit do přihlašovací kartičky.

Skvělé (Jana T.)

Prostředí hotelu odpovídalo ceně pobytu, lůžka byly trochu tvrdší, ale všude bylo čisto, uklizeno. Obsluhující personál byl vstřícný, velmi ochotný a celý pobyt se nesl v příjemné atmosféře. Jídlo bylo dobré, taková domácí kuchyně a velice slušné porce. Měli jsme objednané koloběžky, vedoucí nám doporučil trasu a pro případ, že bychom se ztratili, nebo se cokoliv přihodilo, byl připravený pro nás dojet. :))

Skvělé (Petr K.)

Hotel na úrovni slabšího penzionu, staré vybavení a nepohodlné matrace. Jídlo průměrné. Alespoň koupelna byla velmi pěkná. Nejvíce však vše vyvážil přístup personálu, který byl opravdu super a co mohli, to pro nás udělali.

Vynikající (Zdeňka T.)

Pobyt v Krkonoších se povedl na jedničku, personál byl skvělý, jídlo super a ubytování také. Hotel Alfonska vřele doporučuji.

Skvělé (Věra C.)

Personál byl vstřícný, milý, strava dobrá - možnost vybrat ze třech jídel. Prostředí hotelu bylo pěkné, až na nějaké maličkosti, které kazili celkový dojem pokojů, chodeb, ale i vířivky - pavučiny, výkaly na parapetech z holubů. Stačilo by pouze občas omést a vše by bylo veselejší, příjemnější.