• Bohatá historie města Tábor

 • Úschovna kol zdarma

 • Snídaně formou švédských stolů

 • Parkování u hotelu zdarma

 • ZOO Tábor na dosah

Pobyt v Táboře, srdci jižních Čech, si užijete kdykoli. Prozkoumejte město na řece Lužnici, historické památky, hrady, zámky, ale i kouzelnou okolní přírodu, která vás nadchne. V ceně máte ubytování, snídani a kávu.

Ubytování v moderním hotelu v Táboře

Chcete zažít skvělou dovolenou na jihu Čech? Pak si vyberte Hotel Slávia. Moderně zařízený hotel v centru historického města Tábor vám nabízí příjemné ubytování v kompletně vybavených pokojích s novým nábytkem, vlastní koupelnou, WC, TV a WiFi připojením.

Svůj pobyt si navíc můžete zpestřit o samé dobré věci. Přímo v hotelu se nachází kavárna Slávia, manikúra, pedikúra, kosmetický a kadeřnický salón.

Krásná příroda jižních Čech

Jižní Čechy patří pro svou malebnou přírodu, množství rybníků i pro své historické bohatství k nejlákavějším místům v Česku. 


Do historického jádra města je to necelých 10 - 15 minut klidnou chůzí.


Ze starobylého města Tábor vyráželi husité na své vítězné výpravy – slavnou minulost zde také přípomínají zdobené štíty měšťanských domů, pomník Jana Žižky z Trocnova i gotická radnice.

Za návštěvu stojí také Botanická zahrada, ZOO Tábor - Větrovy, podzemí a nespočet muzeí. Zajímavá jsou například Muzeum čokolády a marcipánu a Muzeum Lega.

Dodatečné info

Děti:

 • Děti do 5,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Děti do 14,9 let 375 Kč/noc včetně snídaně.

 • Přistýlka pro další osobu 600 Kč/noc.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 13:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček po dohodě za poplatek 120 Kč/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Veronika K.)

Hotel za tuhle cenu dobrý, pokoj opravdu velký, snídaně trošku chudší, ale na 2 noci stačilo, na delším pobytu bych už nevěděla co jíst, stále stejné.

Vynikající (Paľo F.)

Jednoznačne - výborne. Ako s ubytovaním, tak s príjemnými ľuďmi, s ktorými sme sa stretli v Slávii, ale aj v meste Tábor. Skláňame hlavu nad čistotou mesta, s predavačmi po obchodoch i v reštauráciách, v premávke mestom i v okolí. Bol som na rozpakoch, že v Slávii na stole chýbali obrúsky, čo je v domácnosti bežné, ale - prepáčte- nikde som nevidel ....S BOHATÝMI SNÍDANEMI... To keby ste videli v Bojniciach hotel Regina- raňajky- prehnane bohaté a pritom ich propagujú ako polpenziu- švédske stoly, s bohatším výberom ako v Slávii, omeleta, vajíčka, pečená i varená klbása, párky, nespomeniem si hneď, ale snídane v Slávii by sa červenalo, biela káva, čierna káva, kakao, Nie sme s manželkou prieberčiví, ale - hodnotenie nie je nijako lichotivé - škoda...Manželka ešte dodáva - čistota na vysokej úrovni -výmena uterákov v kúpelni prekvapujúco častá a čistá...

Vynikající (Libuše P.)

Velmi spokojeni, jenom úschovna kol byla velmi omezena, více jak 4 kola by se nevešly :-( .

Tipy na výlet

Jindřichův Hradec

Jindřichův Hradec

Jindřichův Hradec patří mezi okouzlující jihočeská města s poutavou historií a významnými památkami, jako třeba kostel Nanebevzetí Panny Marie, jehož nárožím prochází 15. poledník východní délky.

Za návštěvu určitě také stojí Muzeum Jinřichohradecka, kde najdete i slavné Krýzovy jesličky, které tvoří největší lidový mechanický betlém na světě a jsou zapsány v Guinnessově knize rekordů.

Hluboká nad Vltavou

Hluboká nad Vltavou

Pohádkový zámek Hluboká nad Vltavou najdete na místě původně strážního hradu ze 13. století. V 16. století jej rod Schwanzerbergů přestavěl na renesanční zámek a v 19. století za vlády knížete Jana Adolfa II. Schwarzenberga proběhla poslední velká přestavba v neogotickém stylu.

V několika variantách prohlídek můžete nahlédnout do bohatě zdobených interiérů více než 140 místností, vystoupat na vyhlídkovou věž nebo zjistit, jak vypadala dobová zámecká kuchyně. Zámek je přístupný celoročně. Jeden z nekrásnějších zámků u nás obklopuje nádherný park v anglickém stylu, který dodává místu velmi romantický nádech. Na zámku se také natáčela část slavné pohádky Pyšná princezna.

Písek

Písek

Město Písek leží na řece Otavě a může se pyšnit jak bohatou historií, tak mnoha moderními zajímavostmi. Jednou z největších atrakcí je nejstarší kamenný most u nás, který nechal již ve 13. století postavit Přemysl Otakar II. jako součást zlaté stezky. Další zajímavostí je také část nábřeží s barevnými domy přezdívaná Amsterdam nebo Titanik. Na jižním okraji historického centra se nachází Kostel Narození Panny Marie. Z dvojice jeho věží si můžete užít výhled do okolí. Pokud vás zajímá dobová technika, vydejte se do elektrárny královského města Písek. V expozicích Prácheňského muzea se zase dozvíte více o rýžování zlata nebo rybářství.