Pobyt v Táboře, srdci jižních Čech, si užijete kdykoli. Prozkoumejte město na řece Lužnici, historické památky, hrady, zámky, ale i kouzelnou okolní přírodu, která vás nadchne. V ceně máte ubytování, snídani a kávu.

Krásná příroda jižních Čech

Jižní Čechy patří pro svou malebnou přírodu, množství rybníků i pro své historické bohatství k nejlákavějším místům v Česku. 


Do historického jádra města je to necelých 10 - 15 minut klidnou chůzí.


Ze starobylého města Tábor vyráželi husité na své vítězné výpravy – slavnou minulost zde také přípomínají zdobené štíty měšťanských domů, pomník Jana Žižky z Trocnova i gotická radnice.

Za návštěvu stojí také Botanická zahrada, ZOO Tábor - Větrovy, podzemí a nespočet muzeí. Zajímavá jsou například Muzeum čokolády a marcipánu a Muzeum Lega.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Renáta M.)

S pobytom sme boli veľmi spokojní, služby zodpovedali cene, personál bol ochotný, dostali sme všetky benefity, ktoré sme si zaplatili.

Skvělé (Martina H.)

Příjemné prostředí hotelu odpovídalo popisu, všechny služby jsme obdrželi dle seznamu. Vyzvedla bych vstřícnost personálu jak denní, tak noční služby. Bohatá snídaně předčila očekávání. Výlet bych doporučila do Bechyně a pak Stádlecký most. Také obchodní dům Dvořák, který je nedaleko.

Skvělé (Břetislav M.)

Prostorný pokoj, ochotný personál. Hluk z nádraží se dal vydržet, i když bylo horko.

Vynikající (Libuše P.)

Velmi spokojeni, jenom úschovna kol byla velmi omezena, více jak 4 kola by se nevešly :-( .

Vynikající (Martina J.)

S pobytem jsme byli velice spokojeni, krásný čistý pokoj, velice příjemná obsluha a vše co bylo uvedeno, bylo na 100%splněno. Děkujeme.

Vynikající (Libuše H.)

Prostředí hotelu dobré, pobyt odpovídal popisu, personál hotelu velice příjemný a vstřícný.

Vynikající (Jiří C.)

Velmi příjemný pobyt v centru u vlakového i autobusového nádraží, parkování ve dvoře hotelu - super

Skvělé (Ilona P.)

Prostředí hotelu čisté, dobré, odpovídající ceně. Skvělá poloha hotelu (vlak, autobus i centrum starého města na dosah). Personál vstřícný, milý, ochotný. Obdrželi jsme vše, co bylo garantováno kupónem. Zařízení pokoje jednoduché, ale naprosto dostačující. Doporučujeme ne příliš náročným zákazníkům, kteří se rádi vydají na výlety nebo za návštěvami památek krásného města Tábora.

Vynikající (Petra S.)

Hotel odpovídá fotkám a na víkend v Táboře ideální. Personál velmi milý a ochotný.

Vynikající (Martina T.)

S ubytovaním sme boli spokojný. Príjemná, čistá izbyčka. Personál príjemný iba raňajky neboli až také bohaté, ked človek prišiel trošku neskôr moc sa mu neušlo (nedopĺňali). Napriek tomu sme aj tak nikdy neboli hladný.