V Luhačovicích vás čeká pravá lázeňská atmosféra a příjemné ubytování v Hotelu Krystal ***. Posilníte se na snídaních a procházka za léčivými prameny může začít. V ceně máte také masáž a slevu do plovárny a na wellness.

Hotel v centru lázeňského města

Hotel Krystal *** se nachází v centru lázeňského města Luhačovice a nabízí ubytování v dvoulůžových pokojích s TV, minibarem a koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou. Pokoje jsou laděné do teplých barev. Za příplatek si můžete dopřát i ubytování v apartmá.

Na snídaních formou bufetu si pochutnáte v restauraci.

Hýčkání na masáži a ve wellness

V Luhačovicích si vydechnete, pročistíte své tělo a naberete novou energii. Zdejší parky jsou ideální pro klidné procházky za popíjení minerálních pramenů. Vždyť se jedná o prameniště Vincentky!

Přímo v hotelu vás čeká moderní wellness zázemí a nabídka masáží. Naložte se do vířivky nebo vyzkoušejte pozitivní účinky finské či parní sauny na vaše tělo i psychickou pohodu. Zarezervovat si můžete i privátní wellness jen pro vás dva. Mimo hotel se skvěle uvolníte například v Městské plovárně asi 5 minut pěšky od hotelu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Pavlína K.)

Prostředí hotelu se nám líbilo, s poskytnutými službami i personálem jsme byli velmi spokojeni. Pobyt doporučujeme všem dalším zákazníkům.

Vynikající (ROMAN F.)

Vše odpovídalo popisu, snídaně chutné a vydatné, klimatizace na pokoji super, masáže perfektní, nemůžeme si na nic stěžovat. Personál hotelu ochotný a vždy připravený poradit.

Vynikající (Sylva B.)

Ubytování odpovídalo nabídce - naprostá spokojenost. Masáže - maximální spokojenost. Stravu jsme měli pouze snídaně - naprosto dostačující výběr. Hotel v dostupnosti centra, u hlavního tahu přes Luhačovice, což byla nevýhoda u pokojů, které byly směrem k této cestě. Výlet nám byl doporučen panem masérem. Byl to příjemný, komunikativní člověk. Pouze škoda, že nebyla v provozu restaurace ani večerní bar nebo kavárna.

Skvělé (Jaroslav ?.)

Pobyt v hoteli zodpovedal popisu v ponuke. Strava zodpovedala štandardu. Izba priestranná, čistá, vybavenie vrátane sociálneho na úrovni. Masáž od hotelovej masérky nemala najmenšiu chybičku. Vzhľadom na polohu hotela na rušnej ulici by bolo vhodné porozmýšľať o výmene okien a zabezpečiť lepšiu protihlukovú izoláciu. Luhačovice a okolie nepotrebujú komentár. Výborné podmienky na pešie túry a užili sme si aj na MTB.

Skvělé (Milan K.)

Prostředí na první pohled hezké, při podrobnějším pohledu byly drobnější nedostatky v čistotě pokoje, hlavně koberce. Služby bez problémů, snídaně bohaté a až na horší kvalitu připravených nápojů není co vytknout. Personál je příjemný a ochotný pomoci s vyřešením požadavků.

Vynikající (Miroslav K.)

Jsme zde opakovaně takže již víme co čeho jdeme. Vše co bylo avizováno bylo splněno, personál vstřícný.

Skvělé (Hana K.)

Při našem pobytu proběhlo vše v pořádku. Na snídani byl dostatečný výběr jídla. Nadmíru spokojeni jsme byli s masážemi. Jisté rezervy byly akorát v pořádku na pokoji.

Vynikající (HANA H.)

Vše bylo OK. Personál ochotný, usměvavá p. recepční. Snídaně dobré, vždy se dalo vybrat. Hotel je u hlavní cesty. Daly se zavřít okna, je tam klimatizace. Blízko na promenádu, prameny na dosah. Přehrada je malinká, procházka asi 3 km okolo. Vezměte rohlíky pro kapry, jsou to maccíčci. Výlet do ZOO Lešná. Zmrzlina malinová v divadelní kavárně nemá chybu. Pizza výborná kousek pod hotelem.

Vynikající (Blažena N.)

Personál hotelu byl vstřícný, snídaně bohaté, ubytování čisté, služby odpovídaly nabídce. Byli jsme maximálně spokojeni.

Vynikající (Vladimíra T.)

Hotel odpovídal popisu, se službami velmi spokojena, stejně jako se snídani a službami. Personál vstřícný, milý.