• Neomezené wellness

 • Vstup do vířivky

 • Vstup do sauny

 • Bohatá polopenze

 • Úschovna kol

Užijte si wellness pobyt v Hotelu Jana **** a hýčkejte své tělo i duši v saunách, vířivce nebo ve vodní jeskyni, čeká na vás také vynikající polopenze. Nezapomeňte přibalit kola, balíček je jako stvořený pro cyklisty.

Skvostný pobyt s neomezeným wellness

Hotel Jana **** najdete v náruči zeleně na okraji města Přerov, u areálu tenisového klubu. Nabízí příjemné ubytování v 93 zrekonstruovaných pokojích - hosté mohou zvolit pokoje Comfort, které mají vlastní sociální zařízení, LCD TV, minibar, telefon a trezor, v nabídce jsou ale také pokoje typu President či Premier Suite.

Hotelová restaurace nabízí domácí i mezinárodní kuchyni s důrazem na kvalitu používaných surovin. Pečlivý výběr kvalitních vín z Moravy i ze světa vhodně doplňuje gastronomický zážitek.

Příjemná relaxace ve wellness

Odpočiňte si v oblíbeném wellness centru, kam máte neomezený vstup. Využít můžete solnou a aroma páru, finskou a sennou bio saunu, aroma bio saunu, ledovou studnu, Kneippovy lázně, whirlpool, tropické sprchy, vodní jeskyně nebo sluneční louku.

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě do 14,9 let 495 Kč/noc na přistýlce včetně polopenze a služeb.

Příplatky:

 • Možnost ubytování v nadstandardních pokojích:

 • Lux 400 Kč/noc.

 • Lux Klima 500 Kč/noc.

 • Junior Suite 550 Kč/noc.

 • Premier Suite 700 Kč/noc.

 • President Suite 1 500 Kč/noc.

 • Na všech těchto pokojích jsou župany k zapůjčení zdarma.

Další info:

 • Možnost rezervace tenisových kurtů.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu. Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček zakázán

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Eva P.)

Krásný hotel, pěkné prostředí, milý personál, výborné jídlo. Byli jsme velice spokojeni. Doporučujeme.

Skvělé (Jarmila H.)

Hotel byl velice hezký, strava i obsluha (až na jeden večer) výborná. Wellness velké a pěkné, i když nebyly všechny sauny zapnuté. V letní sezoně je jeho provoz omezen a 16:00 až 23:00. Město samotné velice příjemně překvapilo. V okolí je velkém množství kvalitně značených cyklostezek. Hotel zprostředkovává zapůjčení kola a jeho "přistavení" až do hotelu.

Skvělé (Marek H.)

Ako 3* hotel je dobrý, pár vecí tomu napomohli. Prístelka pre dieťa bol rozkladací tvrdý gauč (izbu sme mali premier suite), aby sme to nemuseli ustieľať každý deň hore-dole, tak sme ho nechali v strede manželskej postele (našťastie bola široká aj pre troch). Jedlo bolo chutné, ale nebolo povedzme také nápadité, ako býva vo 4* hoteli (z minulých skúseností). Čo sa týka služieb, ktoré sme mali k dispozícii, škoda, že na niektoré som prišiel/zistil až ku koncu pobytu, moja chyba. Pri technickom stave, napr. taký bowlling bol super v rámci hotela, len dlho ho nebol pozrieť niekto z údržby aby ho trochu zrenovoval, často sa zasekávala hra (kolky ostávali hore) a aj dráha by mohla byť rovnejšia, čas sa na nej podpísal. Klimatizácia bola super, na také rýchle vyvetranie, bolo celkom teplo vonku 25-26 stupňov, ovládač bol trochu zničený a náročný na obsluhu. Wellnes je v hoteli super, veľa sáun, hlavne tie "parné" mám v obľube a každý deň otvorený do 23,00 hod, luxus. Hotel nemá bazén, tak sme išli do blízkeho aquaparku v Olomouci - odporúčam. Personál hotela mi prišiel že cez víkend sú tam skôr mladšie ročníky (možno aj brigádne) a až cez týždeň sú ostrieľaní zamestnanci s patričnými skúsenosťami a prístupom. Tip na výlet s deťmi - určite ZOO Zlín Lešná: je to na spôsob Safari, cítite sa ako v lese a nie v betónovej džungli a la Bratislava a ešte aj lacnejšie. A po ceste na SVK sme sa zastavili na krátku - 4 hodinovú zastávku v Bruno Familly parku v Brne - proste bomba a nielen pre deti. Na ceste z BA do hotela sú aj Lednice - zámok, areál - super. Odporúčame reštauráciu Mário - jedlo neskutočne chutné a luxusné na 4*. A parkovanie za 10 Kč na hodinu, až nereálne lacné v porovnaní so SVK.

Tipy na výlet

Zámek Přerov/Muzeum Komenského

Zámek Přerov/Muzeum Komenského

Renesanční zámek v Přerově měl původně podobu gotického hradu. Střídání majitelů (např. rod Perštejnů) a přestavby jej ale v průběhu staletí přetvořily do současné podoby. Na konci 19. století přestal zámek sloužit k účelu bydlení a po vzniku Československa převzalo zámek město Přerov. V prostorách zámku nyní sídlí muzeum, které sem bylo přestěhováno ve třicátých letech minulého století. Mezi stálé expozice patří například Školní třída ze 17. století, Školní třída z doby 1. republiky, Zámecký pokoj z 1. třetiny 19. století či poutavé Tajemství tónu zvonů.

Přerov

Přerov

Co podniknout ve volném čase v Přerově? Horní náměstí tvoří komplex hradeb se zachovalými renesančními měšťanskými domy, z nichž nejvzácnější je tzv. Korvínský dům s číslem 31 se zachovalým renesančním portálem z roku 1570. Stezka přerovským luhem o délce 12 km vás provede nejkrásnějšími zákoutími Přerova. Nebo zkuste ornitologickou stanici. Může se pochlubit největší expozicí ptáků ve střední Evropě.

Olomouc

Olomouc

Olomouc je nejen živým studentským městem, ve kterém není nouze o skvělé kavárny, bary a restaurace. Naleznete zde nespočet památek a zajímavých míst, jako jsou kláštery a chrámy, vyhlídky, muzea i rozlehlé parky. Dominantou města je barokní sloup Nejsvětější Trojice na Horním náměstí, zapsaný od roku 2001 mezi památky UNESCO. S dětmi nevynechejte místní zoologickou zahradu na Svatém Kopečku, kde na vás čeká mimo jiné také průchod výběhem opic, obří akvárium nebo rozhledna. Na Svatém Kopečku, který se nachází asi 5 km od Olomouce, leží také nádherná Bazilika Panny Marie, která je vyhledávaným poutním místem.