Beskydský Hotel Bečva je ideální pro dovolenou plnou turistiky a výletů. Navíc vás čeká 30 minut v infrasauně nebo hřiště přímo u hotelu. Nezapomeňte přibalit kola, úschovnu v hotelu můžete využívat zdarma.

Beskydy nedaleko oblíbených Pusteven

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Alena D.)

Byli jsme spokojeni především s umístěním do odlehlejších částí hotelu z důvodu malého kojence s sebou. Pokoje byly před rekonstrukcí, ale vyvážila to velmi příjemná obsluha a nadstandardní snídaně. Vyhovovalo mi i umístění hotelu přímo u cyklostezky, takže výlety s kočárkem byly příjemným zpestřením.

Vynikající (Monika M.)

Byli jsme moc spokojení, vše bylo v pořádku. Personál ochotný a milý. Překvapili nás snídaně (koblihy, koláče, perníky, několik druhů buchet, zelenina, ovoce, jogurty, různé kuličky pro děti, obrovské množství různých salámů, sýrů, pomazánky, saláty..........). Ani snad nejde všechno vypsat a pořád všechno doplňovali. Takové snídaně jsme ještě nezažili.

Vynikající (Josef V.)

Ochotný a příjemný personál, výborné stravování, velký výběr při snídaních formou švédského stolu.

Vynikající (Markéta O.)

Popis naprosto odpovídal skutečnosti. Ubytování na standardním pokoji bylo zcela dostačující a večeře vynikající. Co nás velice udivilo, byly snídaně. Tak bohatý výběr jsme nečekali. Moc příjemné bylo posezení venku. Co nás nemile překvapilo, bylo některé chování hostů, kteří si zřejmě mysleli, že přijeli do pětihvězdičkového hotelu spojeného s rehabilitačním centrem. Ráno údiv, když při snídani nenašli kaviár, večer byl problém, když si ostatní chtěli v klidu venku posedět. Prý je to velice ruší. Obdivuji personál, který byl na velkou jedničku, že i s takovými klienty mají trpělivost. Nám se dovolená moc líbila a určitě se ještě někdy vrátíme. Díky, manželé Ondrovi.

Vynikající (Michaela S.)

Klidné prostředí. Pěkné ubytování. Příjemný a ochotný personál. Strava - výborná. Poblíž ski areál. Doporučuji.

Vynikající (Hubert F.)

Byli jsme velice spokojeni, vše odpovídalo popisu. Personál příjemný a ochotný. Moc jsme si to užili.

Skvělé (Lenka L.)

Ubytování standard, personál velice ochotný. Akorát jsme netušili, že při placení útraty budeme doplácet za ubytování o víkendu. Jinak skvělé!