Vydejte se prozkoumat sever Čech ve dvou, s rodinou nebo přáteli. Ubytujte se v Penzionu Gloria v moderních apartmánech s kuchyňkou a udělejte si výlet třeba na Ještěd. K pobytu je možné dokoupit také stravu.

Severní Čechy v komfortních apartmánech

Penzion Gloria se nachází v centru Chrastavy poblíž Liberce a hranic s Polskem a Německem. Ubytování je zajištěno v komfortních moderně zařízených apartmánech. K jejich vybavení patří vlastní sociální zařízení se sprchou, fén na vlasy i plně vybavená kuchyňka s lednicí. Dále jsou v objektu k dispozici také mezonetové pokoje se společnou kuchyní.

Pokud jde o stravování, můžete být svými pány díky apartmánové kuchyňce, nebo si dopřát trochu víc bezstarostnosti. Přikoupit lze totiž snídaně nebo polopenzi v místní restauraci, které není o nic méně stylová než vaše ubytování.

Lákadla pro cyklisty i turisty

Severní Čechy si užijí jak milovníci historie a turistiky, tak rodiny s dětmi. Přímo v Chrastavě si můžete dopřát hýčkání v termálních lázních, v okolí města pak navštivte třeba hrad Hamrštejn nebo Andělskou horu.

Chrastava je navíc skvělým místem pro golfisty, v okolí penzionu najdete hned čtyři golfová hřiště. Na své si přijdou také cyklisti. Chrastavu obkloužíte na nenáročné 20kilometrové trase, rájem pro cyklisty se pak má stát zbrusu nová cyklostezka Paradýz z Chrastavy do Bílého Kostela.