Kde jinde strávit pohodovou dovolenou plnou turistiky, cyklistiky i relaxu než v Harrachově? Sport Hotel Bellevue K-180 ***+ leží pouhých 300 m od centra tohoto oblíbeného střediska, čeká vás navíc polopenze i grilování.

Hotel v centru dění

Sport Hotel Bellevue K-180 ***+ leží na úpatí Čertovy hory, blízko všech turistických lákadel, která Harrachov nabízí. Pokud máte rádi čistý vzduch a krásnou přírodu, zároveň však chcete mít na dosah možnosti zábavy i sportování, jde o tu nejlepší možnou lokalitu.

Ubytováni budete v pohodlných pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a WiFi. V místní stylově zařízené restauraci si pochutnáte na polopenzi, i během dne zde však podávají různé kvalitní pokrmy. V hotelu naleznete také wellness, ve kterém si můžete dopřát třeba masáž.

Využít můžete také na vstupenky do muzea skla přímo v Harrachově a odjíždět tak ze své dovolené obohaceni o netradiční zážitek. Nadšené sportovce zase určitě potěší možnost vypůjčit si v hotelu kola a prozkoumat krásnou přírodu Krkonoš.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Ilona R.)

Krásný pobyt, příjemná obsluha. Strava jako od maminky opravdu jsme si pochutnali. Za mě Harrachov nejlepší místo na výlety.

Vynikající (G. K.)

Pobyt v hotelu odpovídal v celém rozsahu nabídce. Naprostá spokojenost. Personál, strava a služby hotelu byly velmi dobré. Musím pochválit personál za ochotu. Děkujeme zaměstnancům hotelu, rádi se sem vrátíme.

Skvělé (Tomáš N.)

Prostředí nádherné, pokoje průměrné - chybějící závěsy, viklající se baterie a podobné menší nedostatky. Personál velmi přátelský, takže věřím, že by ty jednodušší nedostatky odstranil, kdybychom požádali, ale pro nás to nebyl až takový problém. Jelikož je hotel na svahu, každý výlet pěšky je zakončený výstupem nahoru, to dá docela zabrat. Ale stejně to stálo za to, byl tam klid.

Skvělé (Marie P.)

Personál velmi vstřícný. Obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu. Pokoj čistý, jídla dostatek. Chyběla nám lednička na pokoji, alespoň na chlazené nápoje na túry.

Vynikající (Zdena K.)

Vše proběhlo jak mělo, slečna recepční byla příjemná, trochu jsme bloudili než jsme hotel našli, chyběly navigační cedule. Mumlavský vodopád a lanovka na čertovu horu přímo u hotelu - naprosto super. Nakonec i neplánovaný festival Keltská noc příjemně zpestřil náš pobyt v Harrachově.

Skvělé (HANA K.)

Pobyt byl příjemný, pokoje čisté, jídlo velmi dobré, personál příjemný. Pokoje by si zasloužili lepší vybavení. Asi by bylo plus vyměnit okna, neboť jimi táhlo. Jinak hodnotím pobyt kladně. Hana.

Vynikající (martyho@seznam.cz M.)

I přes špatné počasí se nám pobyt velmi líbil. Jídlo výborné a snídaně formou bufetu pestré. Jedná se o starší hotel, který by jistě zasloužil nějaké investice. Na druhou stranu zde bylo útulně a čisto. Nejlepší hodnocení bych dal personálu, pán i slečna byli velmi ochotní a milí a snažili se uspokojit všechny naše požadavky.