Chcete si užít odpočinek u největšího umělého jezera u nás? V Penzionu Eder jen 100 metrů od Lipna vás čeká ubytování s polopenzí a welcome drinkem. Uvolníte se v privátní vířivce a užijete si také láhev sektu.

Dovolená v klidném prostředí nedaleko Horní Plané

Kdy jste si naposledy udělali radost? Za krásnou přírodou nemusíte jezdit za hranice naší země. Vydejte se třeba na Lipno do Penzionu Eder. Ubytovaní budete v pokojích s rodinnou atmosférou, standardem je vlastní koupelna a televizor.

K doplnění energie penzion nabízí bohatou polopenzi, která využívá výhradně čerstvých surovin. Ochutnat můžete také tradiční pivo, na milovníky vína penzion také nezapomněl. V areálu naleznete velké dětské hřiště s pískovištěm, skluzavkou i houpačkami. Posedět můžete i na venkovní terase u restaurace.

Zažijte atmosféru břehů Lipna

Ubytování nabízí skvělé zázemí nejen k okolním romantickým procházkám po břehu Lipna, ale také k objevování nedaleké Šumavy. Penzion je doslova obklopen přírodou s nekonečnými možnostmi pro letní aktivity od in-line bruslení přes rybaření až po houbaření.

Obzvláště doporučovaný je výlet na kolech kolem celé nádrže Lipno.