Zažijte skvělou relaxačně-sportovní dovolenou v klidné přírodě Českého lesa. V Rekreačním středisku Rybník si užijete výtečnou polopenzi, welcome drink a především zábavu. V ceně je bowling, fitness i pronájem hřiště.

Sport i wellness v Českém lese

Na venkovním multifunkčním hřišti si zahrajte tenis, volejbal, fotbal a další sporty. Skvělou zábavu si užijte také během bowlingu či jízdy na kole po okolí. Příznivci pohybu jistě ocení také vstup do fitness.

Za příplatek si užijte také wellness s vířivkou, saunou a relaxačními lehátky. Finská sauna poskytne vašemu tělu i mysli příjemné uvolnění, vířivá vana působí příznivě hlavně na svaly a vaši hladinu stresu.

Český les je ideální pro turistiku a cykloturistiku, obdivovat tu můžete například vzácná rašeliniště. Cyklostezky i dráhy pro in-line bruslení najdete jak na české, tak na bavorské straně.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jiří M.)

S pobytem jsme byli spokojeni, personál ochotný, strava výborná v nadměrném množství.

Vynikající (Jaroslava K.)

Byli jsme velmi spokojení, pobyt odpovídal popisu. Jídlo bylo vynikající a dostatek, starali se o nás jak při snídani a stále dodávali, aby bylo všeho dost a večeře byli opravdu velké porce a každý si musel pochutnat a vše šlo rychle. Je tam krásná příroda a řada tipů na výlety - mají i v penziónu doporučení na výlety. Měli jsme i bowling a zapůjčení kol a byli jsme se vším spokojeni. Doporučujeme dalším zákazníkům, asi si to zopakujeme.

Vynikající (Zuzana D.)

Od překročení prahu střediska Rybník nebylo nic, co by se nelíbilo. Paní recepční vysvětlila vše potřebné. Na bowling krásná večerní procházka pod nebem plným hvězd, polopenze naprosto úžasná, a podle mého muže i skvělé zapůjčení kol. Děkujeme za vše a někdy na shledanou, Dostálovi

Vynikající (GUSTAV K.)

Vše bylo velmi dobré, jídlo a pivko super a ubytování taktéž, doporučuji! Krásná příroda.

Skvělé (Milena M.)

Vše na naší dovolené proběho dobře. Spokojenost byla jak s ubytováním, stravou i se službami.

Vynikající (Libor B.)

Vše odpovídalo popisu. Obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu uvedeno. Zapůjčená kola velice slušné kvality, kuželky super. Strava velice dobrá a chutná, personál ochotný bez připomínek. Co se týče výletů po okolí doporučuji raději na CZ straně. Značení i prostředí podstatně lepší, než na straně našich sousedů v Německu.

Skvělé (karel L.)

Prostředí hotelu bylo pěkné, čisté, personál ochotný, milý, strava dobrá, bohatá, chuťově výborná. Trošičku nám vadilo, že večeře se podávaly až od 18 hodiny, protože večeře byla tříchodová a takhle pozdě se nacpávat zase není až tak zdravé. Večeře by se mohly podávat i o trošičku dříve. Vše co bylo na kupónu uvedeno, jsme obdrželi.

Skvělé (Dana S.)

Personál perfektní, není co vytknout. Jídlo vynikající. Jediná vada na kráse - odporně vrzající postele na pokoji č.16.