Aktivní dovolenou si užijete v centru Krkonoš, přímo v Harrachově v Hotelu Anna ***. Čeká vás polopenze a sleva do sauny, vířivky, na fitness i squash. Další vyžití najdete v okolí - golf, tenis a samozřejmě hory.

Rozlehlý Krkonošský národní park sám o sobě láká k horské turistice. Pokud si ale budete chtít odpočinout od zdolávání vrcholů, prozkoumejte blíže město Harrachov.

Svým návštěvníkům nabízí zajímavé expozice v Hornickém muzeu, Ski muzeu nebo Muzeu skla. Vyřádit se můžete na bobové dráze nebo si vyzkoušejte golf či minigolf.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marcela K.)

S poskytnutými službami jsme byli spokojeni, není co vytknout. Hotel pěkný, čistý, vše bez připomínek.

Vynikající (Jitka H.)

Hotel byl starší, ale čistý. Personál milý a ochotný. Snídaně dostačující. K večernímu posezení možnost výběru z široké nabídky kvalitních vín.

Skvělé (Naděžda F.)

Obdrželi jsme to, co jsem si zaplatili, wellness jsme nevyužili tak nemohu hodnotit. Vzhledem k tomu, že bylo po zimní sezoně a byli obsazeny pouze 3 pokoje z celého hotelu, obsluhovala nás p. majitelka - bez problémů. Jak jsem se zmínila bylo po sezoně hotel fungoval pouze na snídaně a večeře, tj. poloprovoz, toto se týkalo i ostatních zařízení ve městě, některé byly i zavřené. Možná by bylo dobré zákazníky o této skutečnosti informovat, byli jsme tím trochu zaskočeni. Ale svítilo nám sluníčko a na kopci bylo málo lidí, lyžování super, takže spokojenost.