Užijte si Valašské Beskydy s ubytováním a polopenzí v horském wellness hotelu s domácí pekárnou. Kávu a čaj máte zdarma. Čerpat budete slevu do centra se saunami, tepidáriem či masážemi.

Horský hotel v Horní Bečvě

Hotel Martiňák *** leží na hřebenu Pusteven v Horní Bečvě a nabízí ubytování v Beskydech ideální pro všechny turisty, cyklisty, lyžaře i další sportovce. Komfortní pokoje jsou zařízeny v horském stylu za použití přírodních materiálů. K vybavení patří LED televize a koupelna se sprchovým koutem.

V restauraci ochutnáte domáci kuchyni a produkty z místní pekárny. Pro nejmenší návštěvníky je připravený dětský koutek.

Wellness centrum s výhledem na hory

Hotel stojí na rozcestí, tzv. Pěticestí, odkud se po značených trasách dostanete na Pustevny a Radhošť, Čertův mlýn, Podolánky, Horní Bečvu a také do partnerského hotelu Ondrášův Dvůr ****.

Tady na vás čekají wellness služby a parádní relaxace. Se slevou si užijete sauny, tepidárium nebo třeba koupel v termální kádi pod širým nebem. Na lehátkách v odpočívárně si pak užijete úchvatný výhled na Valašské Beskydy.