Ubytujte se v Hotelu U Lip *** Trojanovice jen 5 minut od Pusteven. To nejlepší z Beskyd máte na dosah, aktivní dovolená může začít. V ceně je navíc stravování formou polopenze a neomezený vstup do infrasauny a fitness.

Hotel v Beskydech kousek pod Radhoštěm

Hotel U Lip *** Trojanovice se nachází ve Frenštátu pod Radhoštěm, přímo v turistickém centru Beskyd. Pokoje jsou příjemně vybavené, k zařízení patří psací stůl, TV s plochou obrazovkou, posezení a vlastní koupelna. V restauraci se podávají snídaně formou bufetu i dvouchodové večeře. Ve všech prostorách hotelu je dostupné bezplatné WiFi připojení.


Největší lákadla Beskyd tu máte na dosah. Pár minut pěšky od hotelu stojí lanovka na Pustevny a také na horu Radhošť se dostanete snadno. Můžete buď dojet autem přímo pod vyhlídku, nebo si celou asi pětikilometrovou trasu vyšlápnout po turistických trasách.


Rozehřát svaly před výšlapem na okolní hory můžete ve fitness centru nebo v infrasauně, kam máte neomezený vstup po celou dobu pobytu. Pobyt v sauně také prospěje vašemu imunitnímu systému.