Je čas vyrazit do Krkonoš! Ubytujte se v rodinném penzionu v Peci pod Sněžkou a na nejbližší turistickou stezku to máte jen pár minut. Po celou dobu vás čeká chutná polopenze a až 60 regionálních slev díky kartě hostě.

Ubytování v útulném penzionu v Krkonoších

Penzion Malá Pláň stojí v klidné části Pece pod Sněžkou zvané Malá Pláň. Blízké okolí je ideální pro turistiku, cyklistiku a další sporty. Ubytování je zajištěno ve dvou a třílůžkových pokojích se samostatným sociálním zařízením, penzion disponuje ale i dvěma apartmány s kuchyňkou, které mají dokonce vlastní vchod.

Pobyt doporučujeme všem turistům a milovníkům krásné přírody a horské vzduchu. V okolí se to jen hemží turistickými chatami, které si můžete stanovit jako cíl vycházky. Podnikněte třeba i výlet na Sněžku. Traduje se, že na nejvyšší horu Krkonoš by se měl každý Čech vypravit alespoň jednou v životě. Mnozí se ale vrací pravidelně.

Hosté penzionu si chválí vstřícnost personálu, díky kterému máte množství atrakcí v Krkonošské národním parku levnější. K dispozici je totiž slevová karta, po jejímž předložení máte snížené vstupné do muzeí, půjčoven sportovního vybavení i některých restauračních zařízení.