Toužíte po dovolené v českých horách a po aktivním odpočinku? Na Šumavě si skvěle odpočinete, projedete na kolech či projdete po okolí. Čeká vás i tenis a sauna. Ubytujete se v apartmánech s kuchyňkou penzionu Chlustov.

Penzion na Šumavě s možnostmi sportu

Rodinný penzion Chlustov stojí uprostřed Šumavy a nabízí příjemné zázemí pro turisty, cyklisty a jiné sportovce, kteří zabloudí do tohoto kraje. Ubytování je zařízeno v apartmánech s kuchyňským koutem, kde najdete veškeré potřebné vybavení včetně lednice, vařiče, mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice i nádobí. K pokoji dále patří televize, gauč a samozřejmě koupelna se sprchovým koutem a WC.

Areál nezapře sportovní nadšení svých majitelů. Najdete tu široké možnosti sportovního vyžití - tenisový kurt, krytou tělocvičnu, trampolínu i klasický stolní tenis. Nechybí ani kolárna. Jestli jste do podobných aktivit stejně nadšení i vy, dovolenou v penzionu Chlustov si užijete naplno.

Kdo sportuje, potřebuje se také regenerovat. K tomu v penzionu slouží sauna. Uvolníte napětí ve svalech i ve své mysli, k větší pohodě přispěje snad už jen láhev vína zdarma.