Toužíte poznat krásy Krkonoš? Pak se rozhodně vydejte do hotelu Karolína ***, který stojí v oblíbeném Harrachově kousek od minipivovaru a muzea. V ceně pobytu máte polopenzi, vstup do bazénu i vířivky a relaxační masáž.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Romana G.)

Personál milý, spokojenost, služby v pořádku, jen masáž mohla být delší - 15 min. je málo.

Skvělé (Jitka K.)

V hotelu Karolína jsme byli na víkendovém pobytu. Vše bylo v pořádku - personál velice milý a ochotný, wellness příjemný, jídlo obyčejnější, ale chutné.

Vynikající (Jiří K.)

Prostředí výborné, kousek do středu města a na sjezdovky. Personál vstřícný, výborná kuchyně. Ředitel hotelu byl naprosto jedinečný, vyšel nám vstříc s ubytováním.

Vynikající (Jan M.)

Hotel, prostředí, personál, jídlo - vše hodnotím na 1. Milá a ochotná obsluha, skvělé jídlo, všeho dostatek. Doporučuji.

Skvělé (Martina Z.)

Prostředí hezké, ubytování čisté. Strava trochu horší. Personál příjemný až na recepci.

Vynikající (Jaromíra H.)

Prostředí pěkné, hotel čistý, personál ochotný, milý. Vše co bylo napsáno tak jsme obdrželi. Moc se nám na Karolíně líbilo a proto se po 3 měsících vracím.

Skvělé (Jana K.)

Pobyt se nám líbil, hotel zařízen dobově. Strava nám chutnala. Personál byl ochotný. Jen nás trochu rušil hluk ze sousedních pokojů včetně štěkání psa. Bazén, vířivka i masáž byly příjemné po celodenním chození po kopcích. Doporučujeme navštívit polskou chatu Szrenica na Voseckou boudou.

Skvělé (Jiřina M.)

Obdrželi jsme vše co bylo uvedeno. Vstup do bazénu nebyl neomezený, ale z kapacitních důvodů to není ani možné, ale i tak se nám wellness líbil /šikovná paní masérka/. Personál hotelu milý a ochotný, jídlo chutné. Jediné mínus bychom dali za silně vrzající postel.

Vynikající (Bohumil S.)

Hotel starší ale má své kouzlo. Vše čisté, jídlo dobré. Výběr slušný. Wellness bez nedostatků.

Skvělé (Kateřina M.)

Prostředí hotelu bylo příjemné, zaměstnanci byli milí. Co se týká stravy, tak snídaně byly skvělé, velký výběr ze švédského stolu a večeře byly také dobré (výběr ze dvou večeří). Jediné co bych vytkla je "wellness". Půlhodinové masáže byly max na 15 min. Slečna od masáží byla nepříjemná. Vířivka byla špinavá a bazén byl pouze na ochlazení po sauně. O ničem takovém nebyla v poukazu řeč. Víkend se nám líbil, ale příště si dáme velký pozor, co se skrývá za pojmem wellness. To co nabízí hotel Karolína wellness rozhodně není.