Penzion Myslivna leží v nejlepším možném místě, pouze 10 minut chůze od krásného zámku Lednice. Při pobytu na vás navíc čeká dobré jídlo a kvalitní víno z jižní Moravy, jehož neomezenou konzumaci máte při večeři zdarma.

Pobyt v Lednici plný zážitků

Každého správného výletníka potěší, že Penzion Myslivna leží přímo v Lednici. Oblíbený zámek najdete kousek od penzionu. Celý Lednicko-valtický areál, který patří na seznam světového dědictví UNESCO, nabízí skvělou příležitost pro pohodové trávení zimních i jarních dní.

Pohodlné pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením a v celém penzionu se připojíte k WiFi. K dispozici budete mít bowling nebo kulečník, které využijete třeba během volného večera.

Šikovný kuchařský tým pro vás připraví polopenzi ve stylové restauraci, kromě pokrmů v ceně pobytu si můžete objednat nějakou specialitu z jídelního lístku nebo se zastavit na polední menu za zvýhodněnou cenu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Pavlína U.)

Pěkné, klidné prostředí, personál ochotný, jídla spousta a chutné večeře, možná chybí nějaké wellness, jak ve městě tak v penzionu.

Skvělé (Jiřina N.)

Penzion Myslivna odpovídal popisu, ale v případě horkého počasí by nebylo na škodu zařídit klimatizaci. Všechny pokoje jsou v podkroví a ve vedru, které bylo 28. a 29.5.2018, se opravdu velmi špatně spalo. Jídlo bylo dobré, ale personál trochu nestíhal (za což ale obsluha nemohla, protože na roznášku jídel a nápojů byl pouze jeden pracovník, a to na hosty ubytované a hosty, kteří se sešli na předzahrádce), takže jsme např. dostali večeři vychladlou. Jinak vše v pohodě, líbilo se nám tam.

Vynikající (Renáta B.)

Bola som nadmieru spokojná ubytovanie bolo na úrovni strava chutná dokonca mi prispôsobili jedálniček na bezlepkovú stravu.

Skvělé (MILOSLAV ?.)

Personál nebyl na úrovni chodil ve špinavým triku a v riflich. Číšníka si představuji jinak. Po půl sedmé nám již nedolili víno. Na pokoji byla televize tak malá že by jsme museli mít lupu. Džus byl tak zredeny že to byla samá voda. Jídlo bylo na úrovni. Ubytování bylo také dobré. Kafe se nedalo pít do kafe to mělo daleko. Již bych tam nikdy nejel.

Vynikající (Jana B.)

Pokoje čisté, prostředí pěkné. Co by měli zlepšit, je strava pro ubytované - polopenze. Když jsme si objednali jídlo venku - oběd. Bylo chutné, bohaté a odpovídalo gramáží. Za to večeře byla již někde jinde masa poskromnu vlastně jsme ho hledali ve velkém množství cibule a zeleniny. Pak jsme našli 2 malé kostičky kuřecího masa.

Vynikající (Josef ?.)

Ubytování krásné, příjemné prostředí a příjemný prsonál. Není co dodat. Penzion Myslivna v Lednici jen lze vřele doporučit.

Vynikající (Jitka B.)

Penzion je velice pěkný.se službami jsme byli spokojeni. Obsluha ochotná a milá. Večeře - výběr ze dvou jídel - dalo se vybrat, snídaně - neměla chybu. Doporučuji :-).

Vynikající (Ladislava K.)

Personál velmi ochotný, pokoje čisté, milé prostředí vedle útulného nádražíčka, které dýchá historií. Strava výborná a dostatek všeho. Morava je nádherné místo. Určitě se vrátíme. Ladislava

Skvělé (Jan K.)

Příjemně spokojen, personál vstřícný, strava vyhovující (ne příliš velký výběr).

Skvělé (Vladimír F.)

Personál hotelu velice příjemný, strava výborná, ubytování průměrné, nabízený bowling s nekvalitní dráhou. Zámecký areál nádherný, škoda že nefungovali některé služby, jako třeba projížďka koňským kočárem.