• Vstup do vířivky na 1 hodinu

 • Snídaně formou bufetu

 • Blízko několika kolonád

 • Hotel u Karlových Varů

 • Výhled na lázeňské lesy

V karlovarské přírodě a jen kousek od 3 kolonád, právě tam najdete hotel St. Michael ***. Užijte si komfortní ubytování, bufetové snídaně, relaxaci na terase ve vířivce a hlavně možnost bohatého vyžití v okolí hotelu.

Hotel v přírodě a zároveň blízko kolonád

Uprostřed karlovarské přírody v údolí řeky Teplá, zároveň jen kousek od kolonád s horkými prameny, právě tam stojí hotel St. Michael ***. Hotel byl v roce 2015 kompletně renovován.

Ubytováni budete v jednom z 22 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, fénem, TV a WiFi připojením. Z většiny pokojů je výhled na lázeňské lesy.

Součástí balíčku je snídaně, která se formou bufetu podává každé ráno v hotelové restauraci. K dispozici je také bar.

Procházky po kolonádách i sportovní aktivity

Vydejte se na procházku kolem řeky Teplá. Trasa vede k tenisovým kurtům, ke Královské galerii a 3 kolonádám s léčivými prameny. V lesích lze v oboře pozorovat daňky, jeleny i divočáky. Okolí je také ideální pro jízdu na kole, jízdu na koni, golf a lyžování. A pokud se vám zrovna nechce chodit, přímo před hotelem najdete autobusovou zastávku.

V hotelu St. Michael *** si pak po celém dni skvěle odpočinete ve vířivce. Za příplatek si užijte také jednu z masáží.

Dodatečné info

Děti:

 • Přistýlky jsou možné pouze na vybraných typech pokojů. Více informací na recepci hotelu.

Další info:

 • V těchto termínech není možné kupón uplatnit: 29.6. - 7.7.2018.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu. Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 13:00 hodin, check out do 11:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 250 Kč/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Karlovy Vary

Karlovy Vary

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a zažívacího ústrojí, nemocí jater, slinivky nebo diabetu. Ohromí vás zde hned několik kolonád - Vřídelní, Zámecká, Tržní, Mlýnská a Sadodvá. Mezi nejvýznamnější budovy patří hotely Imperial a Pupp nebo Alžbětiny a Císařské lázně. Ve městě se můžete těšit také na bohaté kulturní vyžití a slavné festivaly.

Vřídlo a Vřídelní kolonáda

Vřídlo a Vřídelní kolonáda

Vřídlo, nejteplejší a nejvydatnější pramen, je jedním ze symbolů Karlových varů. Až 72 °C horký gejzír minerální vody najdete v srdci Vřídelní lázeňské kolonády, kde je zachycen v promenádní hale. Vřídlo vytryskává až do výšky 12 metrů a za minutu vydá až 2 000 litrů vody. Jeho podzemní část je hlavním zdrojem termální vody pro všechna lázeňská zařízení. Část unikátního podzemí můžete navštívit díky exkurzní trase Podzemí Vřídla. Tato voda se využívá k léčebné i pitné kůře.

Bazénové centrum v Karlových Varech

Bazénové centrum v Karlových Varech

Je ten správný čas na vodní radovánky! Vyrazte do moderního bazénového centra v Karlových Varech. Najdete zde bazén o délce 25 metrů s šesti plaveckými dráhami a relaxační zónou, ve které jsou instalovány vířivky, protiproudy a masážní hlavice. Těšit se můžete ale i na tobogán, parní i suchou saunu a odpočinkovou zónu s lehátky. Na své si přijdou i děti - v dětském výukovém bazénku s vodní atrakcí.