Užijte si jedinečný wellness pobyt v oblíbeném Hotelu Adamantino *** na břehu Luhačovické přehrady. V ceně máte vstup do vyhřívaného bazénu, neomezenou saunu a 10% slevu na masáže a procedury z bohaté nabídky hotelu.

Odpočinková dovolená v lázeňských Luhačovicích

Hotel Adamantino *** leží na břehu Luhačovické přehrady, čeká vás tedy skvělý pobyt u vody. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, telefonem, TV/SAT a WiFi.

Hotelová restaurace nabízí vše od bohaté snídaně (7:00 - 9:30 hodin) přes oběd (11:30 - 13:30 hodin) a večeři (17:30 - 19:30 hodin) až po nápadité saláty, lehká jídla, vyhlášené speciality nebo třeba domácí moučníky.

Aquacentrum, které se nachází přímo v komplexu hotelu, vás potěší krytým, vyhřívaným bazénem, suchou saunou, čtyřmístnou vířivkou i širokou nabídkou masáží (k nahlédnutí ZDE). Na místě najdete také tenisový kurt s umělým povrchem, volejbalové hřiště, kulečník, stolní tenis a stolní fotbal.

Bohatý program v hotelu

Každé úterý se koná ranní rozcvička v bazénu (od 7:30 hodin), informativní vycházka do lázní a do města Luhačovice s vyprávěním (od 9:30 hodin), beseda na téma “Jak zlepšit a ozdravit svůj životní styl” (od 16:00 hodin) a cvičení pro zlepšení svalové nerovnováhy páteřní a kloubové pohyblivosti (od 17:00 hodin)

Ve čtvrtek se pak můžete zúčastnit vycházky k jezírku lásky a do Luhačovic (od 9:30 hodin), besedy na téma “Co (ne)dělat, aby záda nebolela” (od 16:00 hodin) a cvičení jogového charakteru (od 17:00 hodin).

Dodatečné info

Děti:

 • Děti do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Děti do 11,9 let 848 Kč/2 noci, 1 248 Kč/3 noci, 1 673 Kč/4 noci, 2 073 Kč/5 nocí - platné do 28.2.2019.

 • Děti do 11,9 let 400 Kč/noc - platné od 1.3.2019.

 • Dětská postýlka 150 Kč/pobyt.

Příplatky:

 • Místní poplatek 15 Kč/osoba/noc.

 • Příplatek za pobyt o víkendu 500 Kč/2 osoby/pobyt do 28.2.2019.

 • Příplatek za pobyt o víkendu 600 Kč/2 osoby/pobyt od 1.3.2019.

 • Sezónní příplatek (1.3. - 31.5.) 100 Kč/osoba/noc.

 • Pokoj s výhledem na přehradu za příplatek 100 Kč/pokoj/noc do 28.2.2019 či 120 Kč/pokoj/noc od 1.3.2019.

 • Možnost dokoupení oběda 160 Kč/dospělá osoba, 110 Kč/dítě do 11,9 let.

Další info:

 • Kupón není možné uplatnit během státních svátků.

 • Uvedený program hotelu se může měnit.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček zakázán

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Eva D.)

Hotel střední kategorie, čisté prostředí, milý ochotný personál, výborná domácí kuchyně. Masáž lávovými kameny nic moc, ostatní prima. Před hotelem stroje na cvičení, půjčovna kol, koloběžek, apod. Půjčili jsme si kolo na 2 hodiny za 200 Kč a ujeli jsme kolem přehrady a v centru Luhačovic 10 km. Krásná a stejně dlouhá byla procházka přes laskominy a kulinářské zážitky v restauracích a kavárnách. Pobyt krátký, ale výživný! SUPER!

Vynikající (Milan V.)

Byli jsme velmi spokojeni a mile překvapeni. Vše odpovídalo popisu a rozsahu uvedeném na kupónu. Personál příjemný a velmi ochotný. Pobyt jsme si o 1 den za stejných podmínek prodloužili.

Vynikající (Miroslav K.)

Prostředí hezké, pobyt odpovídal popisu, obdrželi jme vše co bylo na kupónu uvedeno. Doporučujeme procházku kolem přehrady.

Tipy na výlet

Luhačovice

Luhačovice

Nejoblíbenější moravské lázně nabízejí spoustu možností trávení volného času od různých sportovních aktivit přes výlety k blízkým památkám až po procházky po kolonádě spojené s popíjením minerálních pramenů a chroustáním lázeňských oplatek. Zajít si můžete i k blízké přehradě, zarybařit si, projet se na šlapadle nebo si užívat krásný vzduch v místních alejích a parcích.

Městská plovárna Luhačovice

Městská plovárna Luhačovice

Městská plovárna Luhačovice poskytuje jedinečnou příležitost celoročního koupání v plaveckém bazénu se čtyřmi dráhami, zážitkovém bazénu s chrliči, tryskami, divokou řekou a dalšími lákadly pro děti i dospělé. Odpočinout si můžete ve vířivce pro 10 osob a přes léto jsou k dispozici i sluneční terasy. Vstup na tři hodiny pro dospělého vyjde zhruba na 150 – 180 Kč.

Přehrada Luhačovice

Přehrada Luhačovice

Luhačovická vodní nádrž je s městem spojena Jurkovičovou alejí, podél které naleznete mnoho sportovišť a možností občerstvení, cestu můžete absolvovat také vyhlídkovým vláčkem. V létě se neváhejte v přehradě vykoupat nebo se po ní projet na šlapadle, jedná se ale také o ideální místo k provětrání in-line bruslí či rybářského prutu. I přes zimu je procházka kolem zamrzlé hladiny krásným zážitkem.