Svěřte se do rukou odborníků na zdraví a péči v Mariánských Lázních. V Hotelu Poštovní dvůr *** vás čekají pohodlné pokoje, polopenze, ale především řada zábalů a masáží dle výběru, pobyt v solné jeskyni a láhev vína.

Hotel v centru lázeňského města

Hotel Poštovní dvůr *** nabízí příjemné ubytování a kvalitní wellness služby v samém centru Mariánských Lázní. Užijete si tak pobyt v blízkosti lázeňských parků i nákupního centra.

Pokoje jsou vybaveny plazmovou televizí, chladničkou a koupelnou se sprchovým koutem a fénem. V restauraci ochutnáte v rámci polopenze speciality staročeské i mezinárodní kuchyně.

Uvolňující wellness procedury

Díky wellness zázemí si v hotelu užijete i profesionální masáže a zábaly. Na výběr je klasická masáž, aroma masáž, masáž lávovými kameny a reflexní masáž. Zábaly můžete zvolit z této nabídky: rašelinový, parafínový, suchá uhličitá koupel.

Léčivá solná jeskyně

Velmi oblíbená je také solná jeskyně, jejíž blahodárné účinky skvěle doplňují wellness program. Solné balvany ze soli z Mrtvého moře nasycují vzduch ionty jódu, vápníku, hořčíku, sodíku a dalšími stopovými prvky. Vzniká tak klima, které příznivě působí na chronické záněty dýchacích cest, astma, alergie, ale i srdeční a cévní choroby nebo neurózy.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Hana S.)

Prostředí hotelu bylo příjemné, odpovídalo popisu, vše, co bylo na kupónu uvedeno jsme obdrželi. Wellness příjemné, odborný přístup. Strava - snídaně spokojenost, večere by mohly být upraveny lehčí formou, byly hodně syté a hutné. Navečer dost těžké. Personál hotelu příjemný, vstřícný. Kromě pobytu v lázních též procházky po okolí, krásná příroda.

Vynikající (Ilona M.)

V hotelu čisto, jídlo velmi dobré, v pokoji č. 3 ale pouze jedna židle, televize moc malá a nedala se natočit, je napevno na zdi, takže druhá osoba sedící na posteli viděla pouze na obrazovku ze strany!! Služby wellness byly dobré, příjemný masér i masérka. Typ na výlet: my jsme byly na zámku v Bečově nad Teplou, nebo se dá jet i na zámek Kynžvart.

Vynikající (Marta M.)

Byli jsme velice spokojeni. Personál byl velice příjemný a vstřícný, strava byla dobrá a hlavně služby maséra byly vynikající a profesionální.

Skvělé (Vladimír M.)

Byli jsme spokojeni s poskytnutými službami, velmi příjemným prostředím, personálem i skvělým, odborně vedeným wellness. Poloha a dostupnost hotelu velmi dobrá. Velké množství možných vycházek a výletů. Jediné, co nám brání dát úplně nejlepší hodnocení bylo zašlé nádobí v kuchyňce apartmá - absence houbičky a utěrky k jeho umytí.