Dopřejte si perfektní relaxaci a pohodu v osobně ověřeném hotelu Harmonie ***. Těšte se na bohatou polopenzi, vstup do bazénu a procedury jako inhalace Vincentkou či zábaly a masáže dle výběru, které vás dokonale uvolní.

Dovolená v oblíbeném hotelu Harmonie ***

Hotel Harmonie *** leží na okraji největších moravských lázní Luhačovice a nabízí maximální relaxaci pro všechny, kdo na své dovolené touží hlavně po vydatném odpočinku a načerpání nové energie.


Zákazníci Slevokingu si nemohou vynachválit klidné okolí hotelu, milý personál, velmi chutné jídlo i kvalitu poskytovaných služeb.


V hotelu najdete komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje s TV/SAT a vlastním sociálním zařízením. V restauraci si v rámci polopenze pochutnáte na tradiční české kuchyni. Připravovaná jídla jsou vhodná i pro děti.

Relaxace ve wellness centru

Hotel má vlastní rekondičně-relaxační centrum, ve kterém si můžete dopřát různé druhy masáží, zábalů, oxygenoterapii, koupele, baňkování a další procedury. Součástí wellness je i vyhřívaný bazén, kam se v rámci svého pobytu dle zvolené varianty také dostanete.

Na místě můžete vyzkoušet i lokální kryoterapii, jedinečnou službu hotelu Harmonie ***. Jedná se o aplikaci páry tekutého dusíku, která blahodárně působí na řadu obtíží. Tato metoda dokáže zmírnit bolest, pomáhá prokrvování částí těla, zmírňuje záněty a v kombinaci s masáží zmírňuje také migrény. V hotelu se nachází jediné kryocentrum ve Zlínském kraji.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jitka K.)

Pokoj v Harmonii 2 v přízemí byl čistý, světlý, s malým balkónkem, situovaný na východní stranu, což v těchto vedrech byla velká výhoda. Jediné mínus byla absence ledničky a trochu vrzající postel, plusem fén v koupelně Recepční příjemné 24 hodin denně k dispozici, jídlo dobré, ráno neustále doplňované švédské stoly a večer výběr ze tří jídel plus polévka a zákusek, porce odpovídající. Pracovníci ve wellness ochotni vyhovět každému přání. K Luhačovické přehradě kousek, hezké koupání v přírodě a krásné procházky okolo. Kdo má kolo nebo kolečkové brusle, přímo ideální terén. Také do lázní je to krásná procházka podél vody. Pobyt se nám velmi líbil, jezdíme do Luhačovic každý rok a rádi se sem vracíme.

Skvělé (Andrea D.)

Se zakoupeným pobytem jsme byli moc spokojeni. Ze zakoupených služeb jsme dostali vše, co bylo slíbeno, strava chutná a naprosto dostačující, kladně hodnotím i přístup do tzv. denního baru, kam si můžete zajít na drink či kafe. Personál byl ochotný a vstřícný, to chválím. Maličké mínus bych dala tomu, že hotel je celkem zastaralý, ale za ty peníze, co bychom chtěli. Příjemné překvapení nás čekalo v den odjezdu, kdy jsme od hotelu obdrželi poukaz na slevu pobytu.

Vynikající (2 N.)

Byly jsme na 4denním pobytu, moc se nám v Harmonii líbilo, byly jsme spokojeny se službami tj. procedury, stravování, ochota personálu, určitě se sem brzy vrátíme, nestačily jsme vše stihnout - i tak to bylo supééér!

Vynikající (Ing. Jaroslav B.)

Pobyt byl skvělý. Z venku hotel vypadá zastarale, potřeboval by nový kabát, ale uvnitř je skvěle prostředí co se týče vybavení a procedur.

Skvělé (Ján M.)

Velmi prijemny hotel i personal, vyborna polpenzia, príjemne prostredie ako stvorene na oddychovy vikend.

Vynikající (Jana B.)

Vše bylo perfektní, takové, jak bylo nabízeno, ochotný, vstřícný personál, dobrá strava, služby, pořádek, čistota, prostě naprostá spokojenost.

Vynikající (Stanislava M.)

V hotelu Harmonie I se nám líbilo, byl pěkně zařízený, všude čisto, personál příjemný. Bohaté snídaně formou švédských stolů, večeře výběr ze tří jídel, vše výborné. Krásné procházky, vhodné i pro méně zdatné seniory, posezení na hotelové terase. Wellness služby v hotelu, takže vše pod jednou střechou. Určitě opět přijedeme. Pobyt v tomto hotelu doporučujeme.

Skvělé (Jitka K.)

Byli jsme spokojeni s pobytem a následně jsme si pobyt i prodloužili. Krásné prostředí hotelu mezi přehradou a městem. Jídlo bylo chutné. Na pokojích čisto. Na základě prodloužení pobytu jsme došli k závěru, že recenze chování personálu může být naprosto odlišná. Během pobytu se vystřídaly směny na recepcích i wellness. Na obou místech jsou zaměstnanci, kteří se umí chovat k zákazníkům. Jsou milí, přátelští, ochotní a usměvaví. Druhá směna je tam skoro jak z donucení. Nejlepší chování bylo opravdu ze strany pokojských na Harmonii II. Od těchto dam by se měl všechen personál nechat proškolit. Pokojské byly úžasné a dělají dobře svoji práci. Ty chválíme. Na wellness je úžasná a šikovná směna tvořena ze 2 maseru a mladé masérky. Druhá směna má na chování opravdu ještě hodně co zlepšovat. Každopádně závěrem spokojenost a rádi se zase vrátíme.

Skvělé (Ludmila F.)

Hotel standard staršího typu, služby velmi dobré, ochotný, příjemný personál, procedury dobré, jen bazén by měl být teplejší, strava vynikající, snídaně bohatá na výběr formou bufetu, spokojenost.

Skvělé (Marcela ?.)

Ubytování dobré, strava výborná. Co mě zklamalo bylo wellness. Přiobjednat si masáž je prakticky nemožné, protože jsou obsazeny těmi co ji mají jako součást balíčku. My jsme měli inhalaci. Udivilo mne, že nevyměňují masku, kterou si dává člověk na obličej při inhalaci. Zábal spočívá v přiložení nahřátého sáčku s rašelinou na záda a zabalení do prostěradla a deky. Opět údiv. Prostěradlo se nevyměňuje. Porovná se a může ulehnout další.