• Polopenze

 • Láhev vína

 • Zámek Letovice

 • Moravský kras

 • Parkování zdarma

Ubytujte se v Hotelu Dermot *** v Letovicích a získáte skvělý výchozí bod na výlety do Boskovic, Moravského krasu i po okolních zámcích. V ceně máte polopenzi a láhev vína jako pozornost.

Pohodlné ubytování s polopenzí

Hotel Dermot *** leží v Letovicích nedaleko Moravského krasu. Hotel disponuje velkou zahradou s dětským hřištěm a vlastním parkovištěm. Ubytování je zařízeno v prostorných pokojích s vlastní koupelnou a TV.

Polopenze se podává v hotelové restauraci, těšit se můžete na sezónní a regionální speciality.


Na portálu Booking.com získal Hotel Dermot *** krásné hodnocení 8,1/10. Hosté si nejvíce cení milého a ochotného personálu.


Podnikejte výlety do všech stran

Přímo v Letovicích můžete navštívit zámek a zámecký park. K Zámku Lysice je to 15 km a do Westernového městečka v Boskovicích vám to s dětmi zabere jen 10 km.

Neuděláte chybu, ať se vydáte od hotelu kterýmkoliv směrem. Na jihu se rozkládá Moravský kras, na západě můžete navštívit třeba zámek Čechy pod Kosířem a na východě Nové Město na Moravě.

Hotel Dermot *** leží v Letovicích nedaleko Moravského krasu. Hotel disponuje velkou zahradou s dětským hřištěm a vlastním parkovištěm. Ubytování je zařízeno v prostorných pokojích s vlastní koupelnou a TV.

Polopenze se podává v hotelové restauraci, těšit se můžete na sezónní a regionální speciality.


Na portálu Booking.com získal Hotel Dermot *** krásné hodnocení 8,1/10. Hosté si nejvíce cení milého a ochotného personálu.


Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě do 10,9 let 300 Kč/noc včetně lůžka a polopenze.

 • Další osoba 400 Kč/noc včetně lůžka a polopenze.

Příplatky:

 • Místní poplatek 22 Kč/osoba/noc.

 • Víkendový příplatek 200 Kč/kupón.

 • Příplatek ve státní svátek a o prázdninách 300 Kč/kupón.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/malá plemena/pobyt, 200 Kč/střední a velká plemena/pobyt

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Martin R.)

S ubytováním a stravou v hotelu jsme byli velmi spokojeni, personál velice milý a přátelský, mají tam i pejska, ke spokojenosti nám nic nechybělo. Jediné mínus, ale opravdu malinké, bylo v noci rámus slyšet na chodbách hotelu vše se strašně ozývá, např. bouchání dveří. Jinak super, jídlo výborné, bohatý výběr. Nejkrásnější je určitě výlet na Macochu a punkevní jeskyně, za shlédnutí stojí i místní a okolní hrady a zámky a celkově úžasná příroda. Bezvadná dostupnost vlakem i autobusem všude do okolí. Krásná dovolená, všem moc doporučujeme.

Skvělé (Věra T.)

Prostředí hotelu pěkné, personál příjemný, okolí zajímavé. Ale problém byl s domluvou termínu - původní námi požadovaný termín nebyl volný a tak paní Adamovská se s námi dohodla na jiném termínu. Bohužel při příjezdu o nás nevěděli a jen díky příjemné zaměstnankyni jsme byli ubytováni.

Skvělé (Radka P.)

Personál byl velmi ochotný a příjemný, okolí nic moc, hotel stojí u hlavní cesty, v noci tam byl velký hluk od projíždějících aut. Jídlo bylo dobré, mile překvapili švédské stoly. Za hotelem se nachází menší zahrádka s posezením. Chtělo by to více prolézaček a houpaček pro děti.

Tipy na výlet

Šiklův Mlýn

Šiklův Mlýn

Nedaleko obce Zvole u Bystřice nad Pernštejnem se nachází Westernového městečka Šiklův Mlýn - největší přírodní zábavní areál v České republice. V areálu na vás čeká celodenní program ve westernovém městečku, relax v aquaparku, zvířátka v zooparku a spousta dalších zážitků na připravených atrakcích. Pravidelně se zde koná velká westernová show, kde uvidíte ukázky jízdy na koni, mnoho kaskadérských a pyrotechnických efektů a dalších scének z pravého westernu.

Zámek Lysice

Zámek Lysice

Navštivte barokní zámek s ojedinělou zahradou a bohatě zařízenými interiéry, které můžete obdivovat hned ve dvou prohlídkových okruzích. Další okruhy se soustředí na již zmíněnou zahradu, zahradnictví a oranžérii. Spolu se vstupenkou do zámeckého parku obdržíte plánek, abyste se mezi keři, altánky a pergolami nezamotali. Vstupné do zahrady vás vyjde na 40 Kč, plná cena za prohlídku reprezentačních prostor zámku je 120 Kč.

Nové Město na Moravě

Nové Město na Moravě

Novoměstsko mnozí považují za nejhezčí kout Vysočiny. Je to kraj malebných kopců, hlubokých lesů a skal. Je také úzce spajto s lyžováním.

Samotné město se pyšní zámkem, starou radnicí, třemi kostely, Horáckým muzeem, kde najdete expozice se zaměřením na lidovou kulturu, sklářství, železářství a dějiny města. Pohlédněte si také díla zdejších rodáků, sochařů Jana Štursy a Vincence Makovského.