Vítejte v česko-rakousko-německém pomezí s příjemným ubytováním v Hotelu Salivar *** a nespočtem možností k výletům. Nejblíž máte Šumavu a Boubínský prales, zajeďte si ale i do měst a zámků jižních Čech a do Bavorska.

Příroda i památky v okolí

Lokalita je skvělá pro cyklisty i pěší turisty. Kdo raději obdivuje historii, také si přijde na své. Navštivte nádherný Český Krumlov zapsaný na seznam UNESCO nebo některý z hradů a zámků v okolí:

  • Hrad Kašperk
  • Hrad Rabí
  • Zámek Kratochvíle
  • Zámek Hluboká nad Vltavou

Za návštěvu stojí mimo jiné Vodní nádrž Lipno a přilehlá Stezka korunami stromů. Nepřipravte se ani o lesy, jezera a rašeliniště v Národním parku Šumava nebo o výlet k prameni Vltavy.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (František K.)

Prostředí hotelu starší, ale útulné. Se službami jsme byli spokojeni, strava dobrá. Personál výborný, wellness v rámci možností. Celková spokojenost.

Vynikající (Karel B.)

Hotel se starším, ale funkčním vybavením, vše odpovídalo tomu, co bylo na kuponu uvedeno. Strava, wellness a všechny služby super. Personál milý, vstřícný. Nechápeme negativní hodnocení některých předchozích klientů. Často využíváme nabídky pobytů slevových portálů, takže můžeme tento pobyt hodnotit velmi kladně.

Skvělé (Zdeňka K.)

Vše bylo v naprostém pořádku. Strava byla výborná. Paní, která měla na starost hotel byla příjemná a velmi ochotná. Vždy nám vyšla vstříc, i když byla na vše sama.

Skvělé (Zdena M.)

Vybavení hotelu zastaralé, ale čisté, strava výborná a dostačující, perzonál velice vstřícný a ochotný.

Vynikající (Marie H.)

Personál milý a příjemný. jídlo chutné a velké porce, ubytování bylo útulné a čisté. Šumava nádherná krajina, určitě se někdy vrátíme.

Skvělé (Marie P.)

S ubytováním jsme byli spokojeni. Jediný nedostatek byly okna do ulice, která je silně frekventovaná.Při našem pobytu bylo velké teplo a nedalo se spát při otevřeném okně. Personál milý, každému bylo vyhověno. Pobyt se nám líbil.

Vynikající (JAN I.)

Nic-moc, hotel špatně umístěn v zatáčce a na hlavním tahu a okna do silnice, personál rodinný v pohodě, strava dobrá.

Vynikající (Zdenka S.)

V hotelu se nám velmi líbilo i když počasí nebylo nejlepší, každý den jsme podnikli nějaký výlet. Personál velice milý a vstřícný. Se stravou jsme byli také velmi spokojení.

Skvělé (Jarmila L.)

Hotelové prostředí zklamalo, personál byl vstřícný, ochotný. Jídlo dobré ostatní nic moc.

Skvělé (Jan N.)

Spokojen, obdrželi jsme co jsme chtěli a strava byla chutná a dobrá. Personál přívětivý a poradil se vším.