• Polopenze po celou dobu

 • Welcome drink pro dva

 • Hodina bowlingu v ceně

 • Moravskoslezské Beskydy

 • WiFi připojení zdarma

Vydechněte si od každodenního shonu na dovolené v Moravskoslezských Beskydech. Ubytujte v Penzionu u Maryny, kde si pochutnáte na české kuchyni a zahrajete si bowling. O další zábavu se postarají okolní památky.

Penzion se stylovou restaurací

Penzion u Maryny je obklopen krásným prostředím Moravskoslezských Beskyd, kde najdete dostatek zázemí pro odpočinek i sportovní vyžití.

Ubytování je zajištěno ve stylových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Bude tu na vás dýchat domácká horská atmosféra. Součástí objektu je i restaurace. Na místním jídelníčku najdete především speciality české kuchyně, ale také ryby nebo devět druhů bramboráku. Možnost pochutnat si tu budete mít i díky polopenzi.


Těšit se můžete i na profesionální bowling se čtyřmi dráhami.


Vyžití v horách pro každého

V blízkosti penzionu se nachází turistické trasy, a tak nebudete mít nouzi o vyžití ani venku. Na výšlap se vydejte třeba k Chatě Kamenitý, na horu Kozubová s chatou i rozhlednou nebo do Oldřichovic, odkud vyjedete lanovkou na Javorový vrch.

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 5,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě do 11,9 let 400 kč/noc včetně ubytování a stravy.

Příplatky:

 • Víkendový příplatek 300 Kč (nevztahuje se na pobyt na 5 nocí).

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 13:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček zakázán

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Eva K.)

Spokojeni, personál vstřícný, profesionální přístup, jídlo chutné a dostatek, měli jsme i nestandardní přání a vyšli nám maximálně vstříc. Výlet určitě prales Mionší a spousta horských chat. Malá vada na kráse blízkost železniční tratě :(

Vynikající (Václava ?.)

Příjemné a čisté prostředí, vše odpovídalo popisu, výborná strava, velké porce. Ochotný personál, moc ochotná a příjemná paní majitelka (např.- chtěli jsme snídani dříve- nebyl problém).

Skvělé (Jaroslav N.)

Penzion se nám líbil, se službami jsme byly spokojeni, strava odpovídala ceně a kategorii ubytování. Personál hotelu byl velmi vstřícný.

Tipy na výlet

Sportovní areál Mosty u Jablunkova

Sportovní areál Mosty u Jablunkova

V jakémkoli ročním období nabízí Sportovní areál Mosty u Jablunkova spoustu možností zábavy. Přes zimu se jedná o vyhlášený skiareál s dvěma upravovanými sjezdovkami o celkové délce 1 600 m, umělým zasněžováním, lyžařskou školou a dalšími lákadly. Přes léto zde naleznete bobovou dráhu, trampolíny nebo dětský zábavní park. Pokud tedy hledáte na své dovolené aktivní odreagování, sportovní areál je tím pravým místem pro vás.

Javorový vrch

Javorový vrch

Do výšky 1032 m se tyčí vrchol hory Javorový vrch v Moravskoslezských Beskydech. Vyjet sem můžete sedačkovou lanovkou z Oldřichovic u Třince nebo se vydat pěšky po turistických trasách. Hora slouží nejen jako turistický cíl, kde si pochutnáte na obědě v turistické chatě, ale najdete tu rovnou celý rekreační areál. Sídlí tu škola paraglidingu a začínají tu sjezdovky různé obtížnosti.

Kněhyňská jeskyně

Kněhyňská jeskyně

Přírodní památka Kněhyňská jeskyně se nachází na jihovýchodním svahu hory Kněhyně (1 257 m) a je významným pseudokrasovým prvkem. Protože si toto místo vybírají netopýři jako místo, kde přečkají zimu, těší se jeskyně velkému zájmu ze strany speleologů, ale zároveň není přístupná turistům. Stále ale může sloužit jako cíl uvolňující procházky po krajině Moravskoslezských Beskyd.