Lákají vás české hory a turistické cíle v Jeseníkách? Ubytujte se v Penzionu Geppert na dosah těchto lákadel, v ceně máte i polopenzi a svačinu na výlet s sebou. Dovolenou v klidné oblasti si užijí dvojice i celá rodina.

Penzion pod horou Šerák

Penzion Geppert leží v obci Ostružná asi 10 km od města Jeseník a představuje příjemné ubytování v oblasti Jeseníků. Penzion nabízí ubytování v jednom apartmánu a čtyřech pokojích o kapacitě od dvou až do šesti osob.

Pokoje jsou útulně vybavené, najdete v nich vlastní socální zařízení, televizi a v některých také balkón. Hostům je k dispozici velká společenská místnost, která slouží zároveň jako jídelna. Pochutnáte si tu na polopenzi i odpolední kávě se zákuskem.

V létě se u penzionu griluje, můžete posedět na zahradě a vaše děti najdou vyžití na dětském hřišti. Nejbližší restaurace je vzdálená jen 100 metrů.

Turistika v okolí

Jeseníky s nejvyšší horou Praděd jsou ideální pro pěší turistiku i cykloturistiku. V blízkosti penzionu najdete kromě turistických tras i jiné zábavné vyžití jako:

  • Adrenalinový park v České Vsi
  • Lanové centrum v Branné
  • Okolní vojenské bunkry
  • Jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Eva F.)

Vše bylo v naprostém pořádku, příjemné byly svačinky na výlety, domácí strava a moučníky, domluva s panem majitelem naprosto bez problémů, jinak krásný kraj.

Vynikající (Jana P.)

Ano, byla jsem spokojená, příjemný přístup majitele výborná kuchyně odpolední kafíčko s domácím moučníkem a svačiny na výlet.

Vynikající (Marie D.)

Byli jsme letos na 2. pobytech - na Jindřichohradecku v Najdeku a v penzionu Geprt V Ostružné. Na obou pobytech jsme byli velmi spokojeni jak s ubytováním, se stravou i s personálem. Zvlášť bych chtěl pochválit personál u p. Geprta za jeho ochotu, stravování a vynikající bydlení.

Skvělé (Jitka T.)

Penzion na klidném místě, ubytování i strava v pořádku. Byly jen menší problémy s televizí.