Pobyt ideální pro milovníky vína a krásné přírody i památek jižní Moravy s ubytováním v Penzionu U Tří Jasanů u Znojma a Národního parku Podyjí. V ceně polopenze i wellness se saunou nebo privátní vířivkou a láhví vína.

Pobyt v penzionu se skvělým vínem

Penzion U Tří Jasanů se ukrývá v krásném prostředí jižní Moravy v obci Nový Šaldorf – Sedlešovice, která je považována za okrajovou část Znojma. Do Národního parku Podyjí jsou to jen 4 kilometry.

Ubytováni budete v nově zrekonstruovaném, ale hlavně útulném dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou s vanou či sprchou.

Ve stylové hotelové restauraci si pochutnáte na polopenzi, ale také na místním vínu z Vinice Hnanice.

Relaxace ve wellness pro páry i kamarádky

Součástí balíčku je dle varianty také odpočinek ve wellness centru v hotelu. Pro páry je k na hodinu k dispozici privátní vířivka, kde si v příjemném prostředí vychutnají i láhev vína.

Dámská jízda se naproti tomu neobejde bez pobytu v sauně, relaxační masáže a kosmetiky.

Kromě wellness je vám k dispozici úschovna kol. Za příplatek si kola můžete i vypůjčit.


Pokud budete mít prozkoumané Znojmo i Národní park Podyjí, zavítejte třeba do Vídně. Přímý vlakový spoj do Vídně jezdí v blízkosti penzionu. Za výlet stojí také Excalibur City na Hatích - dospělí se zabaví v nákupním centru a restauracích, pro děti je připraveno zábavní centrum Kinderwelt.