Užijte si romantickou dovolenou pod Pálavou v Hotelu Drnholec *** v anglickém stylu. Těšte se na vynikající polopenzi a vstup do nejoblíbenějších rakouských termálních lázní Laa an der Thaya necelých 20 km od hotelu.

Relax v oblíbených termálech Laa an der Thaya

Jistě vás potěší také vstupenka v ceně balíčku, díky které si můžete odpočinout v nedalekých termálních lázních Laa an der Thaya (pouze 20 km = 25 minut cesty autem od hotelu), které patří mezi ty nejoblíbenější v Rakousku. Najdete zde termální bazény, vířivky, vodopády i další atrakce. Pokud se rozhodnete vydat do lázní i další den, celodenní vstupné vás vyjde na 25 €.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Eva V.)

Pokoj byl moderně zařízen, celkově bylo v hotelu velice čisto, strava byla dobrá, snídaně bohaté, personál ochotný, wellness v Laa super. Drnholec má dobrou polohu, všude bylo blízko, navštívili jsem Lednici, krásný areál.

Vynikající (Laura M.)

Hotel znám, je velmi útulný, rodinná atmosféra, výborná kuchyně. krásné a útulné zařízení hotelové restaurace i pokojů

Vynikající (Miloslav S.)

Hotel je pěkný, zrekonstruovaný, čistý. Pokoje pěkně zařízené. Co bylo obsahem v kupónu, jsme dostali. Pan majitel nám poskytl veškeré informace ohledně služeb i tipů na výlety. Wellness v Laa byl pěkný. Byl jsem tam již několikrát, takže vím o co jde. Tento hotel doporučuji ostatním zákazníkům.

Skvělé (Michaela P.)

Prostředí hotelové restaurace nádherné, přímo kouzelné, velmi kladně hodnotíme výběr hudby, která tam po celou dobu hrála. Velmi romantické. Strava dle inzerce, spokojenost. Personál hotelu vstřícný. V blízkém okolí doporučujeme výlet do Mikulova, kde je krásný zámek a mnoho památek, pěkná vycházka na Kozí hrádek nebo svatý kopeček.

Skvělé (Jana U.)

Hotel pěkný, personál velmi milý, pouze strava byla poněkud slabší. Pobyt splnil naše očekávání, byli jsme spokojeni.

Vynikající (Vladislava N.)

Prostředí hotelu bylo velmi pěkné, čisto, útulno. Snídaně formou švédských stolů byla bohatá, večeře výběr ze šesti jídel, obsluha byla rychlá a vstřícná. Vstupenka do Laa platila dokonce na celý den, takže jsme si pobyt skutečně užili.

Vynikající (Vladimír H.)

Príjemné prostredie, milá a ochotná obsluha, chutné jedlá s možnosťou výberu, čisté a pohodlné ubytovanie.

Skvělé (Iveta Z.)

Prostředí hotelu je pěkné, pokoj jsme měli nový a moc pěkný, večeře byla objemem jídla skromná, ale snídaní bylo obsahem chutné a množstvím výborné. Personál hotelu je přátelský, poradí ochotně a nabídne své speciality.

Vynikající (Lukáš ?.)

Dostatok miesta na parkovanie, chutné raňajky aj večere, milý a ochotný personál, okolie hotela.

Vynikající (Romana V.)

Prostředí hotelu příjemné, personál ochotný, jídlo výborné, pokoje nově rekonstruované, byli jsme opravdu velmi spokojeni.