• Polopenze po celou dobu

 • Vstup do fitness neomezeně

 • Jízda na čtyřkolkách

 • Bazén a vířivka neomezeně

 • Vstup do sauny ve wellness

Chcete si svůj pobyt na horách něčím ozvláštnit? Pobyt v Hotelu Rokytenka zahrnuje kromě polopenze i neomezený vstup do wellness (bazén, sauna, vířivka), fitness a hodinu jízdy na čtyřkolkách pro dva.

Příjemné ubytování a lákavá polopenze

Hotel Rokytenka leží v malebném městečku Rokytnice v Orlických horách a nabízí příjemné ubytování s možností wellness a dalších aktivit.

Ubytování je zajištěno v komfortních dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociální zařízením a LCD televizí. Součástí hotelu je restaurace, kde si pochutnáte na polopenzi. Místní kuchyně je mimo jiné pověstná výbornou pizzou z pravé italské mouky.

Zážitkový pobyt s wellness i čtyřkolkami

O zážitky nebude nouze. Hotelové wellness zahrnuje krytý bazén, vířivku i saunu, vše smíte během pobytu využívat neomezeně v rámci otevíracích hodin. Najde se ale i něco pro opravdové dobrodruhy. V ceně balíčku je hodina jízdy na čtyřkolkách pro dva! Stačí mít platný řidičský průkaz a zážitková jízda může začít. Poklidné večery pak strávíte hraním kulečníku, šipek, fotbálku nebo stolního tenisu.

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě do 11,9 let 230 Kč/noc včetně ubytování a snídaně. Doplatek za večeři 50 Kč/noc, doplatek za wellness 50 Kč/noc.

Příplatky:

 • Místní poplatek 10 Kč/osoba/noc.

 • Při jízdě na čtyřkolce je nutný doplatek za pohonné hmoty, pohonné hmoty nejsou součástí kupónu.

Další info:

 • Pro řízení čtyřkolky je nutné mít řidičský průkaz skupiny B.

 • V těchto termínech není možné kupón uplatnit: 24.12. - 31.12.2018, 24.8. - 9.9.2018, 18.11. - 2.12.2018, 13.6. - 1.7.2018, 25.5. - 3.6.2018, 4.7. - 15.7.2018.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 15:00 do 17:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 70 Kč/noc pouze malé plemeno

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou není možná

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Věra K.)

Prostředí, personál a strava bylo výtečné :). Wellness byl taky skvělý, ale maličkatý, proto jsem dala o jednu hvězdičku méně.

Skvělé (Šárka D.)

Prostředí hotelu pěkné, líbilo se nám. Vše co bylo uvedeno jsme obdržely. Jedna malá výtka, že na pokoji je slyšet vše z pokojů vedlejších i pouhý rozhovor. S personálem jsme byli spokojeni.

Skvělé (Hana O.)

Prostředí hotelu a okolí bylo skvělé. Příjemné posezení uvnitř i venku, minizoo, hřiště pro děti. Personál také skvělý, příjemný. Výtka by byla ohledně stravování - snídaně výběrem jednoho z pěti druhů. Obvykle je nabízen švédský stůl. Dále poměrně krátká doba vstupu do wellness a bazénu, pouze do 19 hodin, takže se po večeři už nedá do wellness jít. Možnost jízdy na čtyřkolkách využil málokdo, nebyla možnost vyzkoušení na nějaké cestě, pouze jet rovnou do silničního provozu.

Tipy na výlet

Broumovské stěny

Broumovské stěny

V broumovských stěnách najdete skalnaté útvary a hřebeny, rokle, soutěsky, vyhlídky, ale především nedotčenu přírodu. Nejznámějšími z pískovcových stěn jsou Slavěnské hřiby, které vznikly nerovnoměrným zvětráváním. Vrchol stěn je Bojanovský špičák a turisticky nejoblíbenější je hlavní hřeben mezi Honským sedlem a Korunou.

Deštné v Orlických horách

Deštné v Orlických horách

Původně malá těžební obec se sklářskou tradicí, dnes jedno z nejznámějších středisek rekreace a turistiky v Orlických horách. To je obec Deštná, která leží pod špičákem a její dominantou je kostel svaté Máří Magdalény. Zatímco v létě je obec ideálním výchozím bodem pro výlety a cykloturistiku, přes zimu si zde přijdou na své milovníci zimních sportů. Zajímavosti z historie a života v Orlických horách se pak můžete dozvědět ve zdejším muzeu zimních sportů a řemesel a pro adrenalinové zážitky je zde připraven také lanový park.

Rokytnice v Orlických horách

Rokytnice v Orlických horách

Rokytnice je jednou z bran Orlických hor a dnes je významným letním i zimním rekreačním střediskem. Zastavit se zde tedy určitě vyplatí. K vidění tu je kostel Nejsvětější Trojice nebo Zámek Rokytnice, který zde dal vystavět rod Mauschwitzů. Dále je to interaktivní Muzeum Sýpka a v letních měsících zde najdete přírodní koupaliště. Přes zimu potom městu vládnout zimní sporty.