Chcete si svůj pobyt na horách něčím ozvláštnit? Pobyt v Hotelu Rokytenka zahrnuje kromě polopenze i neomezený vstup do wellness (bazén, sauna, vířivka), fitness a hodinu jízdy na čtyřkolkách pro dva.

Příjemné ubytování a lákavá polopenze

Hotel Rokytenka leží v malebném městečku Rokytnice v Orlických horách a nabízí příjemné ubytování s možností wellness a dalších aktivit.

Ubytování je zajištěno v komfortních dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociální zařízením a LCD televizí. Součástí hotelu je restaurace, kde si pochutnáte na polopenzi. Místní kuchyně je mimo jiné pověstná výbornou pizzou z pravé italské mouky.

Zážitkový pobyt s wellness i čtyřkolkami

O zážitky nebude nouze. Hotelové wellness zahrnuje krytý bazén, vířivku i saunu, vše smíte během pobytu využívat neomezeně v rámci otevíracích hodin. Najde se ale i něco pro opravdové dobrodruhy. V ceně balíčku je hodina jízdy na čtyřkolkách pro dva! Stačí mít platný řidičský průkaz a zážitková jízda může začít. Poklidné večery pak strávíte hraním kulečníku, šipek, fotbálku nebo stolního tenisu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Alena H.)

Vše bylo tak, jak bylo uvedeno v popisu balíčku a vše proběhlo bez problémů, personál byl velmi ochotný. Vynikající prostředí pro malé dítě.

Vynikající (Hana M.)

Všechno odpovídalo popisu na voucheru, personál byl velice milý a ochotný. Prostředí a okolí úžasné. Jen snídaně by mohly být bohatší, chybělo např. ovoce, zelenina, sladké pečivo.

Vynikající (IVAN T.)

Prostředí hotelu odpovídalo nabídce. Strava super s velmi příjemným personálem. Vřele doporučujeme dalším klientům hlavně těm co mají malé děti.

Skvělé (Milan H.)

Prostředí hotelu na dobré úrovni, stravování průměrné, wellness - vířivka jen pro 3 osoby (spíše pro dva) a v čase od 10 do 19 hodin - sauna dokonce jen 16-18 (tedy v době kdy běžně člověk jde na výlet či procházku) večer - zavřeno. Vstřícnost personálu na průměrné úrovni.

Skvělé (Věra K.)

Prostředí, personál a strava bylo výtečné :). Wellness byl taky skvělý, ale maličkatý, proto jsem dala o jednu hvězdičku méně.

Skvělé (Kristýna N.)

Začnu slabší částí. Oddělení pokoje se soc. zařízením pouze zatahovacími dveřmi mi nepřijde zrovna dobré řešení. Wellness jsme si užili, ale neumím si to moc představit při větší obsazenosti, my měli celkem štěstí. Co je ale TOP hotelu je kuchyně, perfektní čistota a personál.

Vynikající (Šimon O.)

Milý personál, dobré jídlo, vybavení nebylo nejnovější, ale bylo čisté. Čtyřkolky i menší wellness bylo velmi příjenmým zpestřením pobytu.

Vynikající (Martin B.)

Pobyt odpovídal popisu v nabídce, služby také, personál byl milý, výlet určitě si zajet na Křížový vrch.

Vynikající (Marie P.)

Nemáme připomínek, vše super, včetně příjemného personálu, výborná kuchyně, ubytování na úrovni.

Vynikající (Jana K.)

Byli jsme velice spokojeni, personál vstřícný, hotel čistý, klidný, jídlo velmi chutné.