Procházejte se po malebné kolonádě, popíjejte léčivé minerální prameny a hlavně si užívejte nekonečné pohody a klidu v luhačovické Vládní vile. V ceně balíčku polopenze, vstup na plovárnu i láhev Vincentky.

Dovolená ve vile, kterou navštěvovala šlechta

Vládní vila Luhačovice má za sebou dozajista zajímavou historii - postavili ji v roce 1906 a od té doby se v ní ubytovávala řada známých osobností od šlechty Rakousko-uherské monarchie, přes stranické delegace socialistického Československa až po zajímavé hosty jako je Juraj Jakubisko, Vladimír Špidla nebo exprezident Václav Klaus.

Vilu najdete jenom kousek od lázeňského parku a kolonády, přibližně kilometr od centra města Luhačovice. Všechny pokoje vily mají vlastní koupelnu, nechybí ani TV. Při zakoupení 2 kupónů si můžete bez příplatku užívat komfortu a retro interiéru VIP apartmá.

Přímo ve vile se podávají snídaně formou bufetových stolů. Vyberte si, zda zajdete na oběd či večeři, které se podávají v partnerské restauraci na lázeňském náměstí cca 250 m od vily. Vyberte si ze 17 jídel to, na které budete mít největší chuť.


Využijte možnost dokoupení zvýhodněného vstupu do wellness centra 4* hotelu na 3 hodiny včetně jedné procedury. Na výběr je částečná aroma terapeutická masáž zad a šíje, reflexní masáž plosky nohy, uvolňující masáž krční páteře, hydromásáž se zábalem, perličková koupel se zábalem, masáž zad a šíje medovým olejem, masáž vinným olejem, medová detoxikační masáž a medovoskový zábal.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Helena J.)

Prostredie hotela bolo krásne, čistota, poriadok všade, pobyt popisu plne zodpovedal. Strava bola pestrá, wellness ako na želanie. Pán recepčný milý, ochotný. Radi sa sem vrátime aj v budúcnosti . S čistým srdcom odporúčame každému, ktorí si predstavujú pobyt v peknom, pokojnom prostredí.

Skvělé (Jitka N.)

Prostředí pěkně, strava vyborna, recepční neochotná a nepříjemná, pěkné procházky po okolí.

Vynikající (J.o. P.)

Naprostá spokojenost - rodina - manželé se starají o spokojenost ve všem. Luhačovice jsou krásná lokalita - mimochodem pocházím z tohoto kraje a neustále se rád vracím.

Skvělé (Jarmila V.)

Očekávali jsme, že budeme ubytovaní ve starším stylovém objektu. Vše fungovalo, personál byl milý (nejvíce asistentský pes paní recepční). Pouze pohled do zpustlé zahrady nebyl moc příjemný. Stravování bylo v pořádku. Vstup do aquacentra a večeře nešly časově sladit. Koupání bylo od 16 hod na 2 hod., ale po 18.hod. už se v Luhačovicích nedá mimo lázeňské domy dostat večeře. Výsledný dojem je spokojenost.

Vynikající (Miroslava N.)

Vše proběhlo v naprostém pořádku, příjemné prostředí, milý personál, strava výborná.

Skvělé (JITKA V.)

Ano, pobyt odpovídal popisu, personál vstřícný. Zajít si na přehradu, krásná vycházka.

Vynikající (Hana O.)

S pobytem jsme byli spokojeni. Všude čisto, personál vstřícný, potřebovali jsme parkovat o něco déle v den odjezdu, bez problému se dalo domluvit. Vila je krásná historická budova. Snídaně byly výborné, každý si našel, co mu chutná. Na oběd jsme chodili do restaurace, kde bylo domluveno jídlo, moc nám vyhovovalo, že jsme tam nemuseli být na čas. Kdykoli od 12 00 - 18 00 hod. jsme si mohli přijít na opravdu skvělé jídlo, buď na oběd nebo večeři, velké porce, vše čerstvě udělané. V ceně byla i plovárna ve městě s velkým bazénem a vířivkou. Pobyt jsme si opravdu užili.

Vynikající (Michal N.)

Snídaně slabé. Na večeři se chodilo do restaurace. Čistota dobrá. Personál snaživý.

Skvělé (Vlasta ?.)

Hotel starší spíše RETRO, okolí a zahrada neudržovaný /škoda, chtělo by to zahradní úpravy/, personál příjemný, pokoje čisté, jednoduché. Strava skromná, můžem doporučit pro nenáročného zákazníka.

Vynikající (Ladislava F.)

Vládní vila je moc pěkná, ubytování perfektní. Personál příjemný a vstřícný. Umožnili nám i dřívější snídani, abychom mohli udělat celodenní autobusový výlet do Lešné. Dokonce nám pan vedoucí našel spojení do Zlína, kde jsme v Lešné navštívili krásnou ZOO a v areálu i nádherný zámek s prohlídkou. ZOO i zámek vřele doporučujeme.