Toužíte po odpočinku v prostředí Českomoravské vrchoviny? Ubytujte se v Hotelu SKI *** kousek od Vysočina areny a užijte si polopenzi a vstup do wellness. Čeká vás bazén, vířivka, tepidárium, Kneippův chodník i sauna.

Nezapomínejte, že jste na Vysočině - to znamená krásnou přírodu, samé kopce a množství zajímavých měst. Na výlet se vydejte třeba do aquaparku v Jihlavě nebo za památkami UNESCO v Třebíči, Telči a ve Žďáru nad Sázavou.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Milan B.)

Vše bylo skvělé a jak mělo být. Doporučuji výlet po sochách pana Olšiaka a výšlap na Devět skal. Mohla by být lepší nabídka možných aktivit v okolí hotelu.

Skvělé (Lenka U.)

Vše v pořádku, jen na pokoji bych uvitala alespoň miniledničku a večeře větší výběr jídel. Personál báječný a vše super.

Skvělé (Miloš H.)

Jak bylo inzerováno, bylo splněno. K personálu nemáme výhrady. Hotel doporučujeme, byť některé vybavení je postarší. To však kompenzovalo hezké okolí a možnosti sportovního vyžití.

Vynikající (Ondrej C.)

Krásné prostředí, služby v pořádku, personál vstřícný, a vtipný. Strava výborná, velké porce. Na výlety je tu plno možností. Perštejn moc pěkný :).

Skvělé (Zdeněk P.)

Všechno v pořádku. Jen nám vadila volně pobíhající kočka po restauraci a hlavně při večeři.

Skvělé (Drahomíra Vykydalová V.)

Prostředí hotelu nádherné, wellness super, doporučuji všem. Akorát menší výtka, snídaně dost pozdě.

Skvělé (Ferdinand S.)

Pěkný čistý hotel blízko sjezdovky a v výhledem na běžeckou arénu. Je to ráj pro běžkaře. Měli jsme apartmán v 6 patře . Na náš vkus hodně tvrdá postel ale to záleží jak je kdo zvyklý. Wellness moc pěkné. Služby střed ale větší výhrady nemáme.

Vynikající (Milan H.)

Obdrželi jsme vše co jsme si zaplatili, strava výborná, wellness dobrý, personál hotelu velice příjemný.

Skvělé (Lenka B.)

Moc hezké pokoje, wellness, bazén. Výborné stravování i fajn personál. Jen škoda, že v okolí hotelu není novější dětské hřiště, nebo dětský koutek v hotelu.

Skvělé (Jiří M.)

Prostředí pěkné, hotel výborné ubytování (chtělo by to lepší matrace), jídlo přijatelné. Wellness pěkné (finské sauně chybí ochlazovací bazének), jinak pohodové, přijatelné množství lidí, bazén prostorný s protiproudem.