Užijte si kouzelný pobyt v CHKO Český kras v hotelu jen 6 km od hradu Karlštejn. Blízko jsou také Koněpruské jeskyně, Lom Velká Amerika, Vyhlídka Máj a další. V ceně balíčku máte snídaně a 10% slevu do restaurace.

Hotel v CHKO Český kras a jen 6 km od Karlštejna

Řevnice jsou vstupní branou Českého krasu, jedné z nezajímavějších CHKO v Česku. Právě zde najdete Hotel Grand ***, který leží na strategickém místě nedaleko vlakového nádraží. Proto doporučujeme pobyt i těm, kdo nevlastní auto. Díky vlakovému spojení se snadno dostanete k nejpopulárnějším výletním cílům i do centra Prahy, vzdálené pouhých 25 km.


Hotel stojí přímo na cyklostezce, která vás zavede k hradu Karlštejn (6 km) nebo do Prahy.


Těšte se na ubytování v Hotelu Grand ***, secesní a historické budově navržené architektem Ing. Sochorem. Hotel nabízí svým hostům stylově zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením se sprchou, WiFi připojením a možností přistýlky či dětské postýlky.

Každé ráno si pochutnáte na výtečných snídaních v hotelové restauraci. Do té máte navíc také slevu 10 %, takže si určitě dopřejte něco dobrého i na oběd či večeři. Kuchyně se zaměřuje na česká a staročeská jídla, ale na výběr jsou také mezinárodní pokrmy. Pro děti je možné na vyžádání připravit speciální dětská jídla i zapůjčit dětskou židličku.

Na výlet se vydejte na již zmíněný Karlštejn, projděte se po Českém krasu a kochejte se krásným pohledem na Lom Velká Amerika. Za návštěvu stojí také nejvyšší ryze české pohoří Brdy, Svatý Jan pod Skalou, Vyhlídka Strážný vrch či Skalka, Karlické údolí nebo Národní přírodní rezervace Koda.