Vydejte se na odpočinkovou dovolenou do krásné přírody nedaleko Slavkovského lesa a Karlových Varů. Ubytováni budete v unikátním historickém penzionu Hradní Bašta v Bečově nad Teplou se snídaněmi a středověkou hostinou.

Celoroční romantika a výlety

Pokud vyrazíte na procházku kolem hotelu, narazíte na mnoho butiků a obchůdků s typickými karlovarskými suvenýry.

Nezapomeňte navštívit zdejší populární lázně využívající k léčbě karlovarskou termominerální vodu. Při procházkách po kolonádě můžete prameny popíjet a nechat na sebe působit jejich léčebné účinky.

Bečov navíc nabízí velké množství zajímavých míst, která určitě stojí za návštěvu. Nezapomeňte proto na:

  • Hrad a zámek Bečov nad Teplou s relikviářem sv. Maura
  • Botanickou zahradu
  • Klášter premonstrátů v Teplé

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Helena L.)

V hotelu bylo čisto a to i v jeho okolí. Příjemné posezení na venkovní terase. Využili jsme vše co bylo na kuponu uvedeno. Personál velmi ochotný. Jídlo chutné a to i snídaně. V okolí je mnoho možností na procházky i výlety.

Vynikající (Petr H.)

Naprostá spokojenost, ubytování a služby předčily naše očekávání. Jen drobná připomínka, hodila by se malá chladnička na pokoji.

Vynikající (Jindra Z.)

Vše bylo perfektní a odpovídalo tomu, co jsme si objednali. Služby personálu byly nadstandardní.

Vynikající (Hanka I.)

Mohu je doporučit, hotel byl klidný, čistý, obsluha velmi milá. Určitě doporučuji navštívit místní zámek a to konkrétně prohlídku relikviáře sv. Maura.

Vynikající (Ladislav S.)

Byl jsem spokojen jak s pobytem, tak i se stravou. Jen snídaně by bylo dobré obměňovat, při delším pobytu než dvě noci asi bude jednotvárná.

Vynikající (Eva D.)

Ubytování, strava, vše OK. Jen v Bečově, kromě zámku s relikviářem, není nic, všude bylo zavřeno, a to je prá celoročně. Pobyt je v pohodě pro zákazníky, kteří přijedou autem a jedou do Karlových Varů, na Loket atd.

Vynikající (Zdeňka H.)

Vše naprosto skvělé. Relikviář Sv. Maura = výjimečný zážitek. Za návštěvu stojí i Národní přírodní rezervace Kladské rašeliny /směr Prameny - Kladská/.

Vynikající (Radka Z.)

Vše odpovídalo inzerovanému - pokoj, strava. Ochotný personál. Krásné okolí. Tento kraj stojí za to navštívit.

Skvělé (Alois H.)

Pobyt odpovídal popisu. Nepříjemný byl hotelový příspěvek na ubytování, který zvyšoval deklarovanou cenu, ale byl inzerován. Personál byl ochotný a vstřícný. Pokoje čisté. Hezký výlet, dá se zajet na odpoledne do Karlových Var.

Skvělé (Ivan R.)

Vše bylo OK. Personál byl vstřícný, jen ta kuchyně by mohla být lepší. Kuchař jídlo celkem odfláknul. Jídlo pak neodpovídalo svou kvalitou jeho ceně. Problém jsme viděli v nemožnosti prohlídky hradu Bečov a provozní doba k prohlídce relikviáře Sv. Maura (pondělí, středa a pátek od 14,15 do 14,30 hodin) je nesmysl. V Bečově bylo o víkendu mnoho turistů a k prohlídce byl jen obec. Zámek a muzea byla uzavřena. Zato jsme navštívili hrad Loket. Zde bylo vše obráceně perfektní průvodce i celá prohlídka. I město bylo připravené na turisty. Prožili jsme krásný víkend. Mimi jiné jsme navštívili Mariánské Lázně a restauraci ve Skále v Chodové Plané. Opravdu to stojí za návštěvu a prohlídka pivovaru je také pěkná.