Chcete zapomenout na všechen shon a odpočinout si v krásné jesenické přírodě? Vydejte se do Hotelu Džbán *** do lázeňské vesničky a užijte si pobyt se vstupem do sudového wellness parku nebo pivními lázněmi pro dva.

Dovolená v hotelu obklopeném čistou přírodou

Hotel Džbán *** najdete v romantickém prostředí okolní přírody v malebné lázeňské vesničce Karlova Studánka. Ubytování poskytuje ve dvou až pěti lůžkových pokojích, které mají vlastní sociální zařízení a TV.

Nechybí zde ani restaurace, kde se podává bohatá polopenze a kromě českých dobrot vás překvapí třeba i italská pizza. Ochutnat můžete výborné víno z Vinných sklepů Lechovice. Dvakrát týdně se zde konají večery s živou hudbou, takže o zábavu rozhodně nebude nouze.

Wellness park a pivní lázně

Kromě zábavy vás tu však čeká především pořádná dávka relaxace, a to díky procedurám, které budete mít možnost prožít ve dvojici. Vaše tělo si odpočine při pečujících zábalech a načerpá novou sílu při privátní bylinné pivní lázni.

Ve variantě s wellness navštívíte hotelový sudový wellness park a dopřejete si hodinu uvolňující koupele. Ke koupelím se používá minerální voda z léčivého pramene Maxmilián, který pramení přímo v útrobách hotelu. Každý koupací sud s vířivkou má kapacitu 8 osob. Kromě toho najdete ve wellness parku i saunu a ochlazovací káď.

Trochu zhřešit pak můžete v minipivovaru Hasič v Bruntále, kam máte 15% slevu.


Zajímavost: asi 20 m od hotelu najdete minerální pramen, který v létě stříká až do výšky 14 m a v zimě naopak zamrzá do ledové homole, která má na výšku až 13 m.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jiří S.)

Pobyt odpovídal popisu, personál příjemný. Kousek od hotelu jsou krásné lázně se saunou.

Vynikající (Danuše ?.)

Byli jsme moc spokojeni, všechno z nabídky jsme obdrželi. Personál byl velice vstřícný a příjemný :-).

Vynikající (jarmila S.)

Prožili jsme velmi krásný prodložený víkend. Personál milý a vstřícný. Pan Zivčák velmi ochotný, umí pobavit zahrát, zazpívat. Velmi příjemné večery s hudbou a tancem. Strava výborná. Pán masér skvělý. Byli jsme velmi spokojeni. Děkujeme, Manželé Slaninovi, Kamenec.

Vynikající (Andrea K.)

Pobyt odpovídal popisu, vše jsme dostali a bylo nám, nabídnuto, jak bylo psáno, prostředí pohádkové a jedníme do těchto míst každý rok.

Vynikající (Jan N.)

Jako vždy bylo vše bez chyb, hotel Džbán doporučuji všem kteří mají rádi zábavu, krásné prostředí a nemají vysoké nároky.

Skvělé (Jiřina M.)

Karlova Studánka v bílém úžasná, v hotelu všechno v pořádku, personál velmi příjemný, vzorně uklizeno, pouze stravě bych dala o jeden bod míň.

Vynikající (Josef H.)

Byli jsme tam s manželkou a byli jsme velice spokojeni. Majitel úžasný, v patek hrál na klávesy a zpíval. Oba číšníci skvělí starali se dobře. Kuchař vařil výjimečně a masáže, které jsme měli objednané jsme opravdu dostali.

Skvělé (Radek H.)

Thermal Park byl super :-) Večeře by mohly být lepší, ale personál byl milý a ochotný :-)

Vynikající (Romana S.)

Prostředí hotelu a okolí moc pěkné, klidné, asi 150 m od hotelu nádherný veřejný bazen s výřivkami a saunou, se všemi službami z kuponu jsme byli spokojeni. Velice chválím personál restaurace, recepce, wellnessu - všichni moc ochotní, příjemní a srdeční. Snažili se maximálně vyjít vstříc. Navštívili jsme Bruntál - zámek a pivovar Hasič, dále jsme šli na túru na Praděd údolím Bílé Opavy (cca 20 km tak a zpět) - nádhera.

Vynikající (Ivana S.)

Pobyt byl super. Vše se nám moc líbilo. Personál hotelu i restaurace byl velmi milý. Krásné výlety po okolí. Úžasný víkend.