Zbožňujete odpočinek, přírodu a víno? Tak zavítejte na dovolenou do srdce CHKO Pálava do parádního 3* hotelu s vířivkou, saunou, procedurami a polopenzí. Vydejte se po jedné z vinařských stezek nebo se oddejte relaxaci.

Parádní hotel v srdci CHKO Pálava

Orea Wellness Hotel Iris *** leží ve vinařské obci Pavlov, tedy uprostřed CHKO Pálava a jen 1 km od vodní nádrže Nové Mlýny. Kousek je také Mikulov a během 20 minut jízdy se dostanete k Lednicko-valtickému areálu. Zastávka autobusu je pouze 300 metrů od hotelu.

Bydlet budete v jednom z moderně zařízených pokojů s televizí, telefonem, WiFi a vlastní koupelnou. Některé pokoje mají také možnost přistýlky.

Bohatý výběr vín a lenošení ve wellness

Po toulkách Pálavou vám jistě vyhládne, pak přijde vhod hotelová restaurace s pestrým výběrem kulinářských specialit. Samozřejmostí je široká nabídka výborných vín od místních vinařů. Poradit se můžete se sommelierem.

Těšte se také na relaxaci ve wellness centru. Za zvuků relaxační hudby se nechte hýčkat při zábalu nebo jen tak lenošte ve vířivce či hydromasážní vaně. K využití je zde také sauna. Za příplatek využijte i bylinné parní lázně nebo se nechte namasírovat.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jitka C.)

Prostředí hotelu pěkné, v restauraci výborně vaří, bohaté snídaně, velké porce k večeři. Wellness menší, snadno jsme našli vhodné termíny na absolvování procedur, personál ochotný, vstřícný. Celkově jsme byli spokojeni.

Vynikající (Petr V.)

Hotel vřele doporučuji, ochotný personál a příjemné prostředí. Jediné na čem by měli zapracovat je strava nyní je to někde mezi rokem 1980-1990. Jinak perfektní.

Vynikající (Martina M.)

Nabídnuto vše podle voucheru. Snídaně byla velmi bohatá, večeře chutné. Personál byl vstřícný.

Skvělé (Petr B.)

Příjemné prostředí, pobyt odpovídal popisu. Strava dobrá, paní ve wellness příjemná a ochotná, to platí i o personálu hotelu. Jediné mínus, nízký prostor nad postelí u okna. Pobyt určitě doporučujeme. Petr a Věra.

Skvělé (Nikol N.)

Realita odpovídala popisu. Jen by se hotel mohl více zaměřit na čistotu. Znečištěné závěsy a záclony na pokojích i v restauraci nejsou nejlepší vizitka. Chování personálu výborné.

Skvělé (Veronika ?.)

Pobyt popisu odpovídal. Obdrželi jsme vše, co bylo předmětem kupónu. Ochota personálu byla dobrá, až na recepční při příchodu (nevysvětlila, nebyla vstřícná, spíš jsme měli dojem že obtěžujeme).

Vynikající (Pavel L.)

Všechno v hotelu bylo v pořádku. Wellness v rozsahu, ve kterém byl inzerován, příjemný personál, neskutečně bohaté snídaně. Trochu jiná by mohla být nabídka na jídelním lístku restaurace, ale žádný zásadní problém to není. Trochu nepříjemná byla hlasitá hudba, která se dostávala do pokoje hned v brzkých ranních hodinách, a to každý den. Nevíme, zda to byla hudba z hotelové restaurace, nebo z ulice (sousedi apod.), ale okolo sedmé ráno to opravdu nebylo příjemné.

Skvělé (Denisa M.)

Prostředí hotelu pěkné, čisto, personál příjemný jen slečna na recepci by se mohla více usmívat :) strava: snídaně v pořádku, večeře výběr ze 3 jídel, bohužel nějaké suroviny se nedaly nahradit. Ve vířivce moc chloru, ale jinak jsme si to moc užili a odpočinuli si.

Vynikající (Marie H.)

Byli jsme s manželem příjemně překvapeni.... VŠE bylo SUPER Strava byla perfektní, personál byl také příjemný Tipů na výlet by bylo mnoho... také jsme absolvovali hrad Děvín a trasách po okolí.... bylo to skvělé.... měli jsme krásné počasí.... SUPER

Vynikající (Aneta G.)

V hotelu Iris jsme byli již opakovaně a vždycky se budeme rádi vracet. Už kvůli příjemnému prostředí, útulným pokojům, krásnému okolí, profesionálnímu personálu a v neposlední řadě výtečnému jídlu z hotelové restaurace.