Vysněnou dovolenou si každý milovník turistiky i cykloturistiky užije v chatovém areálu Zděřina v Adršpachu. K dispozici je venkovní hřiště, kuželky nebo stolní tenis. V okolí možnost výletů i koupání.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marie K.)

Krásné prostředí, výborná strava, velká pochvala kuchaři a celému personálu!!! Všechno v pořádku!

Vynikající (Jaroslava U.)

Okolí, prostředí velmi hezké, strava = snídaně nic moc, večeře byly dobré, personál ochotný. Závěrem moc se nám tu líbilo, doporučili jsme pobyt i našim známým.

Skvělé (Kateřina M.)

Celkově vesměs spokojenost, jen docela zima na pokoji a málo prostoru. Personál velmi příjemný, okolí překrásné.

Vynikající (Dana S.)

Všechno splnilo naše očekávání, personál ochotný, jídlo OK, čisto útulno v celém objektu. Naprostá spokojenost.

Vynikající (Božena S.)

Personál byl velmi vstřícný, čistota v bungalovech příkladná, strava dobrá, byli jsme spokojeni.

Vynikající (Marie S.)

Byly jsme moc spokojeni, ubytování bylo v chatce hezky všechno čistý a personál příjemný, určitě příští rok pojedeme zase.

Skvělé (Gabriela R.)

Pobyt odpovídal popisu, chatky byly pěkné a čisté, jídla bylo dost a chutné, personál hotelu byl milý a vstřícný. Nejvíce se nám líbilo kino, kde promítali pohádky pro děti.

Vynikající (Marta V.)

Ubytování odpovídalo nabídce, v chatě čisto. Obsluha v restauraci při snídaních a večeřích perfektní bez čekání. Typů na výlety dostatek, zaleží na každém co si vybere a jaké jsou síly na zdolávání vybraných turistických míst.

Vynikající (Jitka B.)

Vše bylo naprosto v pořádku, dobrá obsluha, dobré jídlo. Okolí krásné s možností mnoha výletů. Trošku nám tam vadilo, že je 1var. konvice společná pro všechny chatky a v brzo ráno k ní není přístup. Holt máme pracovní budík v hlavě a budíme se v brzkých hodinách a byla by chut si udělat kafčo :), ale to je jen detail, jinak vše naprosto v pořádku a vše super a krásné. Doporučuji a určitě se vrátíme rádi.

Vynikající (Taťána K.)

Ubytování pro nenáročné, ale nám stačilo, bylo zde čisto, vše v pořádku, jen bylo vše slyšet od sousedů. Jídlo bylo výborné, personál velmi příjemný.