• Jedinečné pivní lázně

 • Relaxační koupele v pivě

 • Zábaly, masáže a terapie

 • Vynikající jídlo a pivo

 • Balíček plný skvělých slev

Tři dny a dvě noci plné odpočinku, vynikajícího rožnovského kvasnicového piva a skvělého jídla čekají jen na vás. Pivní koupel, obličejové masky, bahenní zábaly, terapie mořským vzduchem a spousta dalších procedur.

Skvělá pivní relaxace

Rožnovské pivní lázně jsou perlou všech pivních lázní u nás. Užijte si blahodárné pivní koupele s ochutnávkou, oxygenoterapii nebo různé druhy masáží.

Na co se můžete těšit?

Těšit se můžete například na relaxaci v jemné bylinné páře s krýglem kvasnicového piva, audioprogramem tajné jogínské techniky dechu a peelingovou rukavicí. Jedinečným zážitkem bude koupel v černé pivní mladině s vysokým obsahem černých pivovarských kvasnic. Trochu exotiky dodá japonská akupresurní a reflexologická strojová masáž. Kromě výborného kvasnicového piva Radhošť si první den procedur pochutnáte také na ozdravném ječmenném nápoji.

Druhý den pobytu patří mořským procedurám. Při terapii mořským vzduchem hravě zvládnete dva dny u moře během několika desítek minut, a to hlavně díky jemné páře sycené kyslíkem, ozonem a mlhou s rozptýlenou mořskou solí. Natřeni tělovým mlékem s mořskou řasou si pak užijete sluneční terapii, dokonalý zážitek doplní například maska z afrického bahna.

Na dovolené vás čeká ještě mnoho dalších procedur z pivního i podmořského světa.

Ubytování podle vašeho gusta

Ranč Bučiska nabízí ubytování v apartmánech s příznačnými názvy Kovbojské nebo Šerifovo. Apartmány mají vlastní koupelnu i kuchyňku s lednicí. Snídani si vychutnáte ve stylové westernové restauraci s kapacitou 100 míst. Na ranči je možné domluvit si i lekce jízdy na koni.

Hotel Forman nabízí ubytování v rámci luxusního resortu Hotel Energetic ****. Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích vybavených dle 3* standardu, v hotelu najdete i krásnou restauraci a lobby bar. Přímo v hotelu je možné dokoupit zvýhodněný vstup do wellness.

Hotel Relax *** se nachází na okraji Rožnova pod Radhoštěm a je obklopený beskydskou přírodou. Užijete si tu pokoje s koupelnou i televizí, bohaté snídaně a vstup do bazénu. Pro děti je připravený samostatný dětský koutek.

Pečené koleno i ochutnávka čokolády

Na pobytu vás čeká terapie chuťových smyslů. V pivovarské hospodě si pochutnáte na pořádné porci pečeného kolene se škvarkovou pomazánkou jako předkrmem. Druhý den okusíte středomořskou stravu, fresh džus a načerpáte množství antioxidantů. Na závěr patří sladká tečka - ochutnávka pralinek a čokolád v Málkově čokoládovně.

Ke všem zážitkům, které se vám dostanou v ceně balíčku, získáte ještě slevy navíc. Plnou cenu nemusíte platit třeba v Baťově akademii ve Zlíně, kopřivnické Tatrovce, v Muzeu Zdeňka Buriana nebo v ruční svíčkárně Unipar.

Exkluzivní pivní lázně

Rožnovské pivní lázně jsou unikátním spojením odpočinku, dobrého jídla a vynikajícího kvasnicového piva. Množství nabízených domácích i exotických procedur uspokojí sebenáročnějšího zákazníka a ať už toužíte po koupeli v v černé pivní mladině, aromaterapii nebo zábalu, profesionální personál vždy splní každé vaše přání.

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu (do lázní je ze zdravotních důvodů dětem vstup zakázán).

 • O možnosti pobytu s dětmi a příplatcích se informujte na recepci Rožnovských pivních lázní.

Příplatky:

 • Místní poplatek 15 Kč/osoba/noc.

 • Ubytování v hotelu Relax je za příplatek 250 Kč.

Další info:

 • Pobyt v pátek a sobotu je možný nejdříve v červenci 2018.

 • Uvedené telefonní číslo je na zákaznickou podporu Slevokingu. Rezervace prosím provádějte buď přes e-mail nebo přes naši podporu.

 • Večeře se skládá z předkrmu (škvarková pomazánka) a hlavního chodu, kterým je pečené koleno (750 g) pro dva. Je možné dát si večeři v pivovarské restauraci Albert Málek s doplatkem nad 200 Kč.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu. Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Na procedury může být vyžadována rezervace, informujte se při rezervaci pobytu.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Pobyt s domácím mazlíčkem není možný

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Anna B.)

S pobytom sme boli spokojní, ubytovanie O.K., personál priateľský. Čo sa dá vytknúť, tak to je neosvetlená cesta k areálu - predpokladám, že je to stav dočasný.

Skvělé (Diana T.)

Strava byla velice chutná. Obsluha ochotná, rychlá, obětavá. Ubytování čisté slušné. o chybějící televizi na pokoji jsme byli včas informování. Jediné co bych vytkla - wi-fi které nám bylo slibováno bylo velice slabé dá se říci, že skoro vůbec nešlo aspoň na našem pokoji.

Vynikající (Dana F.)

S pobytom sme boli veľmi spokojný určite budeme odporúčať, milý a ústretoví a vždy usmiaty personál. Určite sa ešte vrátime.

Tipy na výlet

Rožnov pod Radhoštěm

Rožnov pod Radhoštěm

Rožnov pod Radhoštěm je skutečnou perlou Valašska i Beskyd. Největší zajímavostí města je Valašské muzeum v přírodě, kde si můžete prohlédnout a vyzkoušet, jak vypadal život na venkově v minulých stoletích. Kromě prohlídky areálu vás čeká také mnoho vystoupení, řemeslných jarmarků a dalších akcí. V Rožnově najdete také pivní lázně, zábavní park a další zajímavosti.

Socha Radegasta na hoře Radhošť

Socha Radegasta na hoře Radhošť

Bájný Radegast, slovanský bůh slunce, úrody, sklizně a hojnosti, byl podle pověsti velkým milovníkem dobrého jídla a pití. Jeho žulovou sochu najdete po cestě z Pusteven na nejvyšší horu Beskyd - Radhošť (1 129 m n. m.). Na jeho vrcholu vás čeká kaple a bronzové sousoší Cyrila a Metoděje a především krásný výhled do okolí.

Pustevny

Pustevny

Vyšlápněte si kopec (nebo se nechte pohodlně vyvést lanovkou až nahoru) a obdivujte unikátní dřevěné stavby ve stylu lidové architektury od slovenského architekta Dušana Jurkoviče. Najdete zde horskou chalupu Maměnka a také Libušín, který se nyní dočká obnovy po požáru v roce 2014. Místo je pojmenováno po poustevnících, kteří zde žili a patří k němu také sto let stará hojně zdobená dřevěná valašská zvonička.