Objevte krásy Vysočiny a užijte si rodinnou dovolenou v Chalupě Sofie. Těšit se můžete na masáže i na příjemný relax ve wellness s vířivkou. Okolí je perfektní pro pohodové výlety za historií i přírodou.

V ceně máte navíc masáž pro dva, za příplatek si lze dopřát také třeba esenciální koupel, skořicový zábal nebo pivní lázeň.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Rudolf P.)

Personál výborný - služby jak bylo uvedeno - výborné - paní kuchařka na jedničku atd. atd. doporučuji.

Skvělé (Jaroslava D.)

Vše odpovídající ceně. Jídlo v pořádku, personál příjemný, vířivka by potřebovala opravu, ale funguje. Masáž příjemná. Jídelna uklizená a všude čisto.

Vynikající (Stanislava J.)

Prostředí hotelu bylo příjemné, poskytnuté služby byly výborné, strava byla velmi chutná. Personál hotelu byl ochotný, vstřícný s výborným chováním. Hotel doporučuji. Ráda se sem opět vrátím.

Vynikající (Rudolf P.)

Všechno OK - výborný personál. To co bylo v nabídce bylo splněné a doporučuji, strava výborná - paní kuchařka na svém místě. Za naši skupinu SUPER.

Vynikající (Zuzana B.)

Tento pobyt jsme darovali rodičům, kteří přijeli naprosto spokojení a celý pobyt posílali pochvalné sms. Personál byl příjemný, jídlo bylo velmi dobré, okolí překrásné, zkrátka si to moc užili. (věk 50+)

Skvělé (Radovan P.)

Pokojík jak dlaň, ale pro lidi, kteří v něm jen přespávají dostatečný, jídlo domácí, dalo se jíst, personál ochotný a přívětivý.