Vydejte se do pohádkové krajiny Šumavy, odpočiňte si v hotelu Zadov *** a užijte si nejen relaxaci, ale i aktivní odpočinek. Okolí přímo svádí k turistice, projížďce na kole či k výletu za kulturou.

Wellness zážitek

Pokud si vyberete jednu z variant s wellness procedurami, můžete se těšit na skvělý relaxační program.

Masáže na výběr:

  • Rovná záda - Regenerační bylinná kúra pro páteř se zábalem.
  • Osvěžení pro vaše nohy proti bolesti a jako prevence křečových žil - Aplikace cíleně sestaveného bylinného oleje se zábalem.
  • Wellness káva-vanilka - Kávový peeling zad s detoxikačním účinkem a následné ošetření vanilkovým olejem.
  • Wellness kokos-mandarinka - Kokosový peeling a následné regenerační a osvěžující ošetření luxusním mandarinkovým olejem.
  • Masáž zad lávovými kameny - Uvolnění svalů a cílené prohřátí vašeho těla.
  • Relaxační uvolňující masáž hlavy - Uvolnění psychických bloků nahromaděných během dne a relaxace vašeho těla.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jiří ?.)

Hotel je sice starší ale je postupně opravován pokoje pěkné opravené, personál super, ochotní, pozorní, jídlo kvalitní, výběr večer výběr ze tří hotovek, snídaně švédský stůl.

Skvělé (Dana K.)

Hotel v krásném místě, wellness velmi příjemný, strava chutná, pokoj čistý a personál recepce vstřícný. Jedinou připomínku máme k chování obsluhy v jídelně, která nebyla moc příjemná.

Skvělé (Milan S.)

Prostředí hotelu dobré, obsluha skvělá a milá, jídlo výborné, pestré a v dostatečné míře. Měli jsme objednáno 10 procedur. Chtěli jsme vyměnit saunu za vířivku, což nám bylo slíbeno, ale nekonalo se. V hotelu bylo poměrně dost lidí a tak se na nás už nedostalo. Myslím, že chyba byla, že nebyla u recepční úplně ochota naplánovat procedury hned při příjezdu. Toto byla jediná nemilá zkušenost.

Vynikající (Alena B.)

Hotel odpovídá popisu, personál vstřícný, služby hotelu OK. Krásná příroda a spoustu možností výletů. Určitě doporučuji.

Vynikající (Ota ?.)

Především krásný výhled z pokoje, výborná strava a přívětivý personál. Prostě pohoda. Všem doporučuji.

Skvělé (Iva K.)

Hotel znám již z dřívější doby a tak mě nic nepřekvapilo, nabídnuto bylo vše z kuponu, ale my jsme nevyužili, stravování formou bufetu bylo naprosto úžasné a velice kladně hodnotíme služby v recepci (recepční, který byl velice ochotný, příjemný a vždy dal dobré rady a informace).

Vynikající (Bohumil S.)

Skutečnost překonala nabídku. Hotel má mimořádně pěknou polohu s nádherným výhledem z pokojů i z terasy. Stravování formou buffetu ráno i večer je velmi výhodné (výběr večer minimálně ze tří jídel, která je možno různě kombinovat). I ráno je připravena pestrá nabídka, která může uspokojit každého. Vhodné je doplnění pobytu o možnost využití sauny a vířivky pro několik osob. Ceny pro hotelové hosty jsou nižší než nabídka na internetu. Na ubytování v pokojích odpovídá potřebám, překvapily velké ploché televizory asi s 20 programy. K čistotě nelze mít připomínky Pracovníci recepce i restaurace jsou velmi ochotní, ceny za nápoje odpovídají standartu. Vše do bylo v nabídce na internetu odpovídalo realitě.

Vynikající (Petra R.)

Hotel příjemný, žádný zbytečný luxus. Trochu problém s připraveností pokoje při příjezdu. Jídlo výborné, personál ochotný. Šumava nádherná, mimo sezónu a mimo víkend minimum turistů. Doporučuji.

Skvělé (Michal K.)

Cena odpovídala poskytnutým službám i úrovni hotelu. Wellness v rámci voucheru bylo fajn. Super místo na turistiku v okolí. Ochotní lidé na recepci. Trochu jsem měl problém poslední dny s jídlem. První dny celkem OK, ale postupně se to zhoršovalo. Kladně hodnotím snídaně.

Vynikající (Miloš D.)

Služby odpovídaly kuponu. Strava výtečná, personál velice ochotný. Dalším zákazníkům mohu vřele doporučit.