• Polopenze po celou dobu

 • Vstup do vířivky do dva

 • Venkovní bazén neomezeně

 • Zdarma billiard a šipky

 • Sleva na saunu či bowling

Ubytujte se v hotelu v centru Uničova, odkud to budete mít kousek na nejzajímavější výletní místa, a užijte si relaxaci. K dispozici je vám vířivka a v létě navíc bazén. Využijte také slevy na saunu, bowling a nápoje.

Pohodlí v hotelu na Olomoucku

Hotel Aldo *** se nachází 5 minut chůze od centra města Uničov. Všechny pokoje mají balkón nebo terasu a jsou standardně vybavené satelitní TV a minibarem. Součástí pokojů je koupelna se sprchovým koutem.

Hned při příjezdu dostanete jako pozornost welcome drink a i nadále vám bude k dispozici místní sport bar. Na všechny alkoholické nápoje máte během pobytu slevu 15 %. V restauraci si pochutnáte na české kuchyni díky polopenzi.

Wellness a aktivní odpočinek

Navštivte také wellness centrum s vířivkou, saunou a možností masáží. V létě lze využívat venkovní bazén, terasu a zahradu. Zdarma si můžete zahrát kulečník a šipky, slevu pak uplatníte na bowling. Hotel nabízí zkrátka vše, co potřebujete k uvolnění od každodenních starostí.

Ubytování leží v ideální lokalitě jen 10 km od historické Olomouce a 15 km od hradu Šternberk. Olomoucký kraj nabízí velké množství zajímavých turistických cílů, stačí si jen vybrat.

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 3,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě do 11,9 let 600 Kč/noc na přistýlce včetně polopenze.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček zakázán

 • Hotel není bezbariérový

 • Oddělená kuřácká a nekuřácká část

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Hrad Bouzov

Hrad Bouzov

Romantický hrad byl založen na přelomu 13. a 14. století a v roce 1999 byl prohlášen za národní kulturní památku. Konají se zde vernisáže, koncerty, divadelní představení, jarmarky a karnevaly. Nádherné sídlo s cimbuřími, padacími mosty a padací mříží, střílnami i chrliči je doslova dech beroucí. Hrad si pro svoji krásu a atmosféru už "zahrál" ve třiceti filmech a pořadech. Natáčely se tady pohádky O princezně Jasněnce a létajícím ševci, Fantaghiro, Rumplcimprcampr, Dvanáct měsíčků i historická soutěž O poklad Anežky České. V provozu bývá v měsících duben až říjen, v březnu a listopadu můžete absolvovat tzv. Zimní trasu.

Hrad Šternberk

Hrad Šternberk

Historie hradu Šternberk ve stejnojmenném městě na Olomoucku je úzce spjata s rodem Šterberků a poznamenaná husitskými válkami. Původně obranné středověké sídlo dnes láká na nevšední atmosféru. Využijte nabídku prohlídkových okruhů, které vás protáhnou hradem doslova od kuchyně po půdu, nebo se alespoň projděte okolním lesoparkem.

Olomouc

Olomouc

Olomouc je nejen živým studentským městem, ve kterém není nouze o skvělé kavárny, bary a restaurace. Naleznete zde nespočet památek a zajímavých míst, jako jsou kláštery a chrámy, vyhlídky, muzea i rozlehlé parky. Dominantou města je barokní sloup Nejsvětější Trojice na Horním náměstí, zapsaný od roku 2001 mezi památky UNESCO. S dětmi nevynechejte místní zoologickou zahradu na Svatém Kopečku, kde na vás čeká mimo jiné také průchod výběhem opic, obří akvárium nebo rozhledna. Na Svatém Kopečku, který se nachází asi 5 km od Olomouce, leží také nádherná Bazilika Panny Marie, která je vyhledávaným poutním místem.