Nechte se hýčkat v populárním hotelu Slovan **** v srdci Jeseníků, kde vás čeká přepychová relaxace s polopenzí, degustačním menu o 5 chodech, saunou nebo s 8 či 12 wellness procedurami včetně masáží a zábalů.

Pokud zvolíte variantu s wellness procedurami, zbývá jen nechat se hýčkat na 8 nebo 12 wellness relaxačních procedurách (dle zvolené varianty).

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Dušan Z.)

Měla jsem změnu kvůli nemoci, vedení hotelu mi vyšlo maximálně vstříc, jsou to velcí profesionálové. Vše odpovídalo popisu balíčku, nádherné stezky v lázních.

Vynikající (Alena P.)

Hotel jsme navštívili již podruhé a opět jsme byli spokojeni. Personál hotelu byl vstřícný. Strava byla velmi dobrá. Doporučujeme navštívit aquapark a termál Velké Losiny.

Vynikající (marie K.)

Krásný, čistý hotel na náměstí v Jeseníku, dobré jídlo, profesionální personál - skvělá kuchyně a obsluhující číšníci a číšnice, bezvadný úklid.

Vynikající (Anežka V.)

Prostory hotelu splnily naše očekávání na 100%. Se službami i personálem jsme byli spokojeni a mile překvapeni vlídností všech. Dostalo se nám všeho co bylo uvedeno na kupónu, strava výborná, wellness jsme nevyužili. Měli jsme svůj program. Doporučuji výhled nejen z lázní, ale také výstup na Čertovy kameny. Máme nezapomenutelný zážitek. Není však vhodný pro malé děti.

Vynikající (Iveta ?.)

Hotel pěkný, čistý, pobyt super a zcela podle popisu. Naprostá spokojenost jak s hotelem, tak s pobytem celkově. Personál příjemný, strava super. Rády se tam zase vrátíme.

Vynikající (Jitka P.)

Prostředí hotelu hezké, příjemný personál, poskytnuté služby odpovídaly všemu jak bylo objednané. Určitě se někdy vrátíme, doporučujeme všem.

Skvělé (Vítězslav P.)

Za pokoj jsem si připlatil, takže byl prostorný, jen mírné zklamání z malé televize. Wellness procedury příjemné, strava běžná - pod pojmem moderní gastronomie, jak se hotel prezentuje, si představuji něco jiného, ale důležité je že chutná.

Vynikající (Michaela V.)

Výborný jídlo. Skvělý ubytování. Klídek. Wellness parádní. Celkově super odpočinek - jen doporučuji jet více dní (víkend je málo) :-)

Vynikající (Uršula P.)

Pobyt jako vždy splnil naše očekávání! Hotel byl velice hezky zrekonstruován, všude bylo útulně a čisto. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. Jídlo bylo velmi dobré, snídaně formou švédských stolů byla opravdu bohatá včetně čerstvého ovoce, večeře rozmanité a chutné. Personál profesionální, ochotný a vstřícný. Jeseníky krásné, vzduch čistý, není co dodat. Pojedeme někdy znovu!

Vynikající (Bohumír H.)

Prostředí hotelu je velmi příjemné, náplň pobytu odpovídala kupónu, Stravování i wellness služby. Vše velmi dobré, personál hotelu je velice vstřícný.