V Jizerských horách si užijete turistiku a výlety po okolí, později pak můžete relaxovat ve wellness a při masáži. Skvělé zázemí poskytne ubytování v Amantis Vital Sport Hotelu *** s polopenzí a welcome drinkem.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Pavel M.)

Velmi vstřícné jednání, skvělá jídla i wellness. Horší příjezdová cesta, ale za ten klid v lese to stojí ! Doporučuji.

Vynikající (Květoslava K.)

Prostředí hotelu - super, pobyt - super a služby - maximální spokojenost. Vřele doporučuji.

Vynikající (Petr N.)

Vše bylo k naší plné spokojenosti ok, velmi ochotný personál, kvalitní jídlo, čistota, celkově velmi příjemný pobyt.

Vynikající (Jana D.)

Personál velmi vstřícný, milý a ochotný. Čistota i vybavení pokojů na jedničku. Až dotáhnou terénní úpravy v okolí hotelu - výhled z wellness, bude to to příjemnější. Klidná a pohodová dovolená uprostřed lesů, doporučuji.

Skvělé (Iva B.)

Služby odpovídaly popisu na kuponu. Personál milý, ochotný. Hotel opravdu hluboko v lesích, příjezdová cesta byla "lesní cesta", muselo se jet opravdu velmi opatrně, pokud nemáte terénní auto.

Vynikající (Jana K.)

Hotel byl velmi pěkný, umístěný v krásné přírodě, ubytování luxusní, stravování nemělo chybu, chování personálu v hotelu bylo velmi příjemné, obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu přislíbeno, využili jsme i wellness, které se nám také líbilo. Celé okolí jsme objeli na kole, příroda v Jizerkách je velmi pěkná. Z celého pobytu jsme byli nadšeni, budeme hotel doporučovat známým a rádi bychom se na stejné místo ještě vrátili.

Skvělé (Jiří K.)

Hotel je po rekonstrukci, daleko v lese, bazén je ve výstavbě, vířivky, sauny bezvadné, personál hotelu - všichni příjemní a milí, se stravou jsme byli spokojeni, doporučoval bych návštěvu Liberce, ZOO, Botanická zahrada, Ještěd a další možnosti v městě. V Jablonci návštěvu muzea bižuterie a skla.

Vynikající (Michaela N.)

Prostředí hotelu bylo nádherné, jídlo vynikající a služby odpovídali popisu a představám. Jediné co zmátlo bylo: "Masáž (30 minut) pro oba" ve skutečnosti to bylo každý 15 min anebo jeden 30 min. Chtělo by to lépe napsat. Jinak nemám co vytknout.

Skvělé (eva M.)

Hotel byl hezký, čistý. Personál byl vstřícný a ochotný. Jídlo velmi dobré. Jediná nevýhoda byla, že hotel je dál "od civilizace".

Vynikající (Miroslav H.)

Byli jsme velmi spokojeni s prostředím hotelu a se všemi službami. Personál hotelu byl příjemný a bez chyby.