V hotelu Prom *** vás čekají kromě polopenze, welcome drinku, bazénu, sauny či vířivky i nekonečné možnosti zábavy. Krkonošská příroda je jako stvořená k turistice i ke spoustě výletů, které si užije celá rodina.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Nina G.)

Velmi spokojena. Dobrá poloha hotelu, kousek od Janských lázni a několik lanovek kousek od hotelu, 10km vzdálená Pec pod Sněžkou. Personál ochotný a vstřícný, jídlo chutné.

Vynikající (Petra M.)

S pobytem jsme byli nadmíru spokojeni. Krásný, čistý, prostorný pokoj, hodně odkládacích prostor. Jídlo výborné po celou dobu 5ti denní dovolené, velké porce, výborné polévky, každý večer dezert. Pro děti sportovní vyžití ping pong, kulečník, posilovna, trampolína, bazén. V okolí spoustu míst na výlety (Sněžka, bobová dráha, farma park Muchomůrka, stezka korunami stromů....). Monitorované parkoviště u hotelu. Moc bych chtěla poděkovat "panu domácímu" za maximální péči, vstřícnost a ochotu, moc milý a hodný pán na správném místě. Určitě se v budoucnu rádi vrátíme. Jediné co mi tak trochu vadilo - psi ubytovaných návštěvníků, a to kvůli dceři, která má na ně velkou alergii. Chápu, že si majitelé pobyt mazlíčků zaplatili, ale myslím si, že třeba do jídelny nebo do uzavřených sportovních prostor psi nepatří. Petra Marešová, Praha

Skvělé (Miluše ?.)

Ubytování čisté, strava chutná, dostačující. O zaplacené služby dle kupónu je potřeba se přihlásit a mít tedy přehled o tom, na co vše máte nárok. Hledali jsme levné ubytování, bez vysokých nároků, což hotel splňuje.

Vynikající (Josef P.)

Vše odpovídalo popisu v nabídce, se službami hotelu, s čistotou, vybavením a vstřícností i ochotou personálu v recepci jsme byli maximálně spokojeni. Tip na výlet: Z Janských Lázní lanovkou na Černou Horu, pěšky a na saních (z půjčovny) do Pece, zpět skibusem červenou páteřní linkou do Janských Lázní.

Skvělé (Zuzana T.)

Obdrželi jsme vše, co bylo v popisu. Personál ochotný. Malý nedostatek -ovoce a zelenina, ale chápu, že si ho může zákazník i koupit vedle v obchodě. My jsme tam byli spokojeni, zalyžovali jsme si a na ten odpočinek nám to vyhovovalo.

Skvělé (Radko M.)

Vše slíbené bylo dodrženo, strava velmi chutná, příjemný pobyt v čistém prostředí.

Skvělé (Eva K.)

Hotel dobrý, jídlo také, zařízení dobré, vše jsem obdrželi, skibus jezdí do Jánských Lázní k lanovce, stojí přímo naproti hotelu, což je vynikající.

Vynikající (Richard V.)

Spokojenost, příjemné prostředí, jídlo chutné, personál vstřícný. V okolí slušný výběr turistických tras, takže jsme prošli značnou část východních Krkonoš (Janské Lázně a Černá Hora dostupné přímo, Sněžka, Luční bouda a Špindl s krátkým posunem autem či autobusem). Možnost wellness nám byla nabídnuta, ale nečerpali jsme. Můžeme doporučit.

Skvělé (Lucie B.)

Ubytování bylo skvělé. Wellness také, jen nedodrželi vše, co nabízeli. Jedna z procedur chyběla. Ani ji nezmínili. Personál hotelu velmi milý a vstřícný. Večeře byly strašné. Kam se hrabe školní jídelna.

Skvělé (Václav H.)

V hotelu jsme byli podruhé. Po loňské dobré zkušenosti jsme tam jeli znovu. Ubytování letos nebylo v hotelu, ale ve vedlejší budově, takže na jídlo i do sauny jsme chodili nabaleni po hlavni silnici do budovy hotelu. Tím, že popadala hromada sněhu ze střechy, chodilo se přímo po silnici mezi auty. Jídlo bylo dobré a bylo ho dost. Letos jsme jedli ve velké společné jídelně připomínající stolky a židlemi spíš školní jídelnu. Loni jsme jedli v prostorách restaurace hotelu. Personál byl vstřícný a příjemný, loni to bylo horší. Abych to shrnul, tak dobrá poloha hotelu, dobré ubytování, dobré jídlo, vstřícný a příjemný personál, takže známka 2-3, asi odpovídající ceně.