• Wellness centrum

 • Krytý bazén

 • Vstup do vířivky

 • Finská sauna

 • Chutná polopenze

Odpočiňte si od každodenního ruchu uprostřed malebné přírody jižní Moravy. V hotelu Filipov *** u vesnice Javorník vás čeká pohoda, klid, bohaté možnosti turistiky, cyklistiky i oddech v sauně, vířivce a bazénu.

Dovolená uprostřed romantické přírody Bílých Karpat

Wellness hotel Filipov *** se nachází na úpatí Velké Javořiny na okraji CHKO Bílé Karpaty obklopen lesy, potoky a studánkami. Těšte se na odpočinek v nádherném prostředí, kde prožijete parádní sportovní i romantickou dovolenou.

Ubytováni budete v pokojích vybavených TV, přípojením na internet a vlastním sociálním zařízením. Najdete zde také restauraci, která nabízí pestrý výběr kulinářských specialit a širokou nabídku vynikajících vín místní produkce. V hotelu je i salonek s krbem, kam se můžete uchýlit k odpočinku.

Oddech ve wellness centru

Vychutnejte si poklidnou atmosféru hotelového wellness centra, kam máte neomezený vstup po celou dobu pobytu (otevřeno od 11:00 do 20:00 hodin). Načerpejte novou energii ve vířivce, vnitřním bazénu nebo finské sauně (denně od 17:00 do 20:00 hodin). Využívat můžete i prostory posilovny.

Hotel se pyšní i bohatou nabídkou masáží. Za příplatek tak můžete ulevit třeba svým zádům a zrelaxovat se po náročných dnech.

Oddech ve wellness centru

Vychutnejte si poklidnou atmosféru hotelového wellness centra, kam máte neomezený vstup po celou dobu pobytu (otevřeno od 11:00 do 20:00 hodin). Načerpejte novou energii ve vířivce, vnitřním bazénu nebo finské sauně (denně od 17:00 do 20:00 hodin). Využívat můžete i prostory posilovny.

Hotel se pyšní i bohatou nabídkou masáží. Za příplatek tak můžete ulevit třeba svým zádům a zrelaxovat se po náročných dnech.

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě do 7,9 let 450 Kč/noc s polopenzí a vstupem do wellness.

 • Dítě do 11,9 let 500 Kč/noc s polopenzí a vstupem do wellness.

Příplatky:

 • Místní poplatek 15 Kč/osoba/noc.

 • Příplatek za pokoj s vanou 100 Kč/noc (nutno informovat se o dostupnosti na hotelu).

Další info:

 • Objednávky a informace o termínech PO - PÁ (9:00 - 18:00 hodin).

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu. Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou není možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Antonín ?.)

Spokojeni. Pobyt uprostřed přírody. Nenáročné procházky v kopcovitém (ne horském) terénu. Když je horko - v lese, když je oblačno - po louce. V hotelu všechno, co bylo slíbeno. Taky dobrá strava - za příznivou cenu. Personál ochotný.

Vynikající (eva S.)

Prostředí hotelu je velmi hezký, útulný. Na pokoji bylo teplo jako v celém hotelu. Se stravou jsme byli taky spokojeni, jak z výběrem tak úpravou a chutí jídla. Personál hotelu byl velmi ochotný. Dalším návštěvníkům doporučuji návštěvu skanzenu ve Strážnici je to moc úchvatné místo. Obec Javorník leží v krásné krajině.

Vynikající (Jaromír B.)

Velmi spokojeni se vším: velmi pozoruhodná lokalita na "zelené hranici" se Slovenskou republikou, nádherná příroda. Výborné, přátelské přijetí a uvítání od paní Kohútové i dalšího personálu, hodně jsem cestovali po nádherném okolí (~100 km na všechny atraktivity Moravy), a tak byl jen čas vyzkoušet bazén a vířivku, též spokojenost! Můžeme jen a jen doporučit!

Tipy na výlet

Skipark Filipov

Skipark Filipov

Skipark Filipov naleznete v krásné přírodě Bílých Karpat za obcí Javorník u Velké nad Veličkou. Areál je vhodný jak pro začátečníky tak pro pokročilé lyžaře. Je ideální pro lyžařské kurzy, dvě zasněžované sjezdovky hojně navštěvují dospělí i dětští lyžaři a snowboardisti. Potěší i příznivé ceny, díky kterým si můžete užívat lyžování dlouhé hodiny a příliš přitom neodlehčit svou peněženku.

Archeoskanzen Modrá

Archeoskanzen Modrá

Jak se žilo na Velké Moravě? Odpověď na tuto otázku dostanete v Archeoskanzenu Modrá, velkomoravském sídlišti středního Pomoraví nedaleko Uherského Hradiště. Ve skanzenu uvidíte ukázky tradičních řemesel a zemědělství a jiná naučná představení a programy. Skanzen je v provozu od dubna do října, v ostatních měsících pak funguje na objednávku.

Slovácko

Slovácko

Oblast nekonečných vinohradů, krásné přírody, dobré nálady a mnoha zajímavých historických i kulturních památek – to je Slovácko. Nechte se vtáhnout do jedinečné atmosféry jižní Moravy a užijte si vstřícnost zdejších lidí v jednom z mnoha vinných sklípků. Pokud máte zájem o túru nebo příjemnou projížďku na kole, jste tu správně, stejně jako pokud vás zajímají starobylé hrady a zámky.