Hotel Stella na Šumavě je perfektním místem pro dovolenou. Poctivá domácí kuchyně, skvělý odpočinek a spousta možností výletů. Užijte si pobyt s polopenzí, slevami a krásnou přírodou Šumavy všude kolem.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Věroslava S.)

V hotelu Stella jsme byli vaším prostřednictvím již podruhé, takže jsme věděli, do čeho jdem, Personál, stravování, pokoj, vše bylo v pořádku. Jen ten starodávný výtah, ale kdo by to řešil. Hlavně, že jezdil. No, a navíc, ještě rostly houby! Byli jsme spokojeni.

Vynikající (Aneta K.)

Velmi milý ochotný personál, výborné jídlo, čisto, vířivka super, krásná příroda, naprosto špičkový pobyt.

Vynikající (Eva F.)

Hotel není pro velmi náročné zákazníky vzhledem k jeho stáří, ovšem úroveň obsluhy a personálu je velmi vysoká. Strava bezchybná, výlety na Šumavě asi nemá smysl hodnotit. Celkově pobyt hodnotím na výbornou.

Skvělé (eva S.)

Strava neměla chybu. Bohužel nefungovala vířivka a nebyla nám nabídnuta žádná jiná kompenzace. Jinak byl personál vstřícný a ochotný. Ubytování je staršího vydání a hlavně by si měli pořídit napínací prostěradla.

Vynikající (Viera K.)

Pobyt odpovídal popisu, pokoj krásné čistý, prostředí hotelu nádherné - obklopené překrásnou přírodou šumavských hor. Strava a wellness taky super. Personál milej. Veliké možnosti na horské túry - k čertovému a černému jezeru. S pobytem jsme byli moc spokojení.

Skvělé (Jana S.)

Hotel i strava přiměřeně ceně, personál příjemný, ochotný. Pro lyžaře ideální. Jana

Skvělé (Zdeněk W.)

Dobrá strava, ochotný personál, dobré výchozí místo na výlety - Černé a Čertovo jezero, Špičák, Kvilda, Vlčí stezka v Srní.

Skvělé (Marcela P.)

S pobytem jsme byli spokojeni. Nádherný výhled do krajiny. Jídlo chutné. Příjemná obsluha.

Skvělé (Jiří ?.)

Prostředí O.K. Hotel starší, ale čistý. Strava neměla chybu. Personál ochotný a milý. Pobyt měl dva nedostatky: 1. Televizní signál každou chvíli chyběl, údajně na celém hotelu. 2. Počasí mohlo být lepší. Jinak vše ostatní O.K.

Skvělé (Stanislav J.)

Prostředí jako při rekonstrukci - vyváženo ochotou personálu a dobrou stravou výlet - doporučuji Velhartice.