Relaxační dovolenou v jižních Čechách zažijete v Interhotelu America **** v Písku. V ceně máte ubytování, bohatou snídani, večeři o dvou chodech, láhev vína i neomezené wellness s bazénem. Dítě do 5,9 let zdarma.

Odpočiňte si ve wellness

V Interhotelu America **** vás čeká neomezené využívání wellness centra s krytým vyhřívaným bazénem a ​​saunou. Zdarma můžete využít také posilovnu. Zapomeňte tak na starosti všedního dne a zarelaxujte si.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Valtr F.)

Nabízené služby a pobyt odpovídaly prospektu, personál výborný, bazén čistý a strava k naší spokojenosti. Jako negativum je v pokoji pro vozíčkáře nevyhovující výška toalet /odpovídala dětem/. Doporučuji z praxe min. výšku do 50 cm - postačí podložení o cca 10 cm. A rozhodně chybí bidet o stejné výšce. Porucha vypínače byla odstraněna okamžitě. Celkový dojem byl pro nás /i přes výše uvedené/ výborný a doporučujeme všem. Město Písek a okolí si to zaslouží.

Skvělé (Libuše S.)

Prostředí hotelu i poskytnuté služby bylo vše jak bylo uvedeno v kuponu, jídlo bylo výborné i dost velký výběr jen se nám nelíbilo, že kavárna je přes den uzavřena a tak kafe nám uvařila paní na recepci. V bazénu by mohla voda být teplejší. Jinak spkojenost.

Skvělé (Tereza L.)

Prostředí hotelu bylo super. Velmi nás překvapila moderně zařízená koupelna a i s místností, kde jsme spali a trávili čas jsme byli spokojeni. Se službami jsme byli také velmi spokojeni a snídaně s večeří neměli chybu. Jenom pár věcí, které bychom vytkli jsou ty, že nám chyběl ještě jeden koš ve velké místnosti, pak horší stav posilovny jelikož jsme lidi, kteří si rádi zacvičí a pak nepřítomnost paní pokojské, když jsme dávali na kliku cedulku s prosbou o úklid pokoje. Přišla až později na výměnu ručníku a vynesení koše.

Vynikající (Eva V.)

Pobyt byl velice příjemný. Od vstupu do hotelu na nás dýchlo příjemné prostředí. Recepční, obsluha restaurace a pokojské na dost veliké kvalitě. To se nedá říci o některých návštěvnících hotelu. Typy na výlet musí každý sám. Záleží co chce vidět nebo za čím přijel. Písek a okolí je supr.

Skvělé (Ivo D.)

Prostředí nádherné. Obdrželi jsme vše, jak bylo psáno v kupónu. Se stravou jsme byli spokojeni a personál hotelu byl ochotný.

Skvělé (Pavel K.)

Prostředí hotelu je velmi zajímavé. Je vidět, že v době kdy byl postaven byl jeden z luxusních hotelů v okolí. V současné době je stále udržován v dobrém stavu a recepce, restaurace, kavárna a pokoje jsou na skvělé úrovni. Některé části zvenčí by si asi zasloužily větší péči. Vlastní pobyt byl dle naší představy a nebyli jsme zklamáni. Co se týče služeb tak k nim nemáme žádnou výtku. Vyzdvihnout je třeba pana kuchaře za jeho kulinářské kousky. Ty byly nadstandardní. Jeden den jsme využili i bazén a pro relaxaci to bylo výborné. Personál byl slušný, ochotný a neměli jsme žádný problém při komunikaci. Snad jen na závěr hodnocení by se slušelo zmínit kvalitu koupelny. Drobné nedostatky (rez ve sprchovém koutě, umístění zásobníku na toaletní papír) nás ale neodradily od kladného hodnocení pobytu. 15 minut chůze do centra Písku nejsou nepřekonatelné a v centru je mnoho zajímavých míst. Kamenný most, muzeum, elektrárna, věž kostela s vyhlídkou, zajímavá restaurace Kozlovna u Plechandy a restaurace Biograf.

Skvělé (Eva P.)

Pobyt v hotelu byl OK. Vše v pořádku, ale kuchař vynikající. Pokoje hotelu možná nejsou na 4 ****, ale restaurace je na 6******. Poloha hotelu velmi dobrá a ostatní služby - bazén atd. rovněž OK.

Skvělé (Pavlína D.)

Hotel na slušné úrovni, žádný luxus ale ubytování pěkné a čisté. Personál příjemný, strava také dobrá, chutnalo nám.

Skvělé (Jitka B.)

Vše bylo v pořádku, vybavení pokojů bylo již staršího data, wellness má co dohánět. Obsluha i personál byli velmi vstřícní. Hotel má hezkou a klidnou polohu u lesa na příjemné procházky.

Vynikající (Romana K.)

Hotel byl pěkný, na okraji Písku, v zeleni. Velmi milý personál na recepci i v restauraci. Historické centrum Písku je krásně opravené se spoustou restaurací, kaváren a cukráren. Doporučuji výšlap na rozhlednu Jarník.