Dopřejte si víkendový pobyt v jedinečném prostředí horského srubu v Beskydech. Čeká vás komfortní ubytování, lahodná polopenze i jízda kočárem. Navíc si užijete romantiku při večerním programu ve vinném sklípku.

Romantika v horském penzionu

Penzion Hlušec je místo s jedinečnou horskou atmosférou v Beskydech. Setkáte se tu s kombinací stylového ubytování ve srubu a špičkového servisu.

Ubytování je zajištěno v 7 útulných pokojích s LCD televizí, sprchovým koutem, fénem a WiFi připojením. Zařízení pokojů je vyladěno do posledního detailu, abyste si z pobytu odnesli jen ty nejlepší dojmy.


Během pobytu si užijete polopenzi v neméně úchvatné jídelně. Snídaně se podávají formou bufetu, na večeři vás čekají samé delikatesy:

  • Dančí guláš na portském víně, domácí gorolský chleba, moučník
  • Grilovaný pstruh nebo krkovice, zeleninový salát, pečivo

Pohádkové zážitky a příroda kolem vás

Pobyt trvá dvě noci, a tak je třeba si tuto krátkou dobu co nejvíc užít. Pohádkový zážitek podpoří jízda kočárem a těšit se můžete také na večer ve vinném sklípku. I tady na vás dýchne horská atmosféra z masivních dřevěných stolů a huňatých kůží všude kolem vás.

V blízkosti penzionu najdete oboru, kde můžete krmit jeleny, muflony nebo daňky. Možností k výletům je nespočet, penzion totiž stojí jen kousek od hranic s Polskem i Slovenskem, v dojezdné vzdálenosti jsou i krásy českých Beskyd.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Tomáš ?.)

Super penzión, super prostředí, super obsluha a kvalita ubytování. Vše bylo podle nabídky v kuponu. Palec nahoru!

Vynikající (DAGMAR I.)

Prostředí hotelu je velice krásné, vše odpovídalo popisu a také vše jsme z kuponu obdrželi. Strava víc než vynikající, program pana majitele byl pohádkový, to musíte zažít. Opravdu jsem to nečekala ani ve snu, co jsem zde zažila. Krásná obora, ochočený jelen, kterého jsme mohli hladit a krmit, pouštěli jsme sokola a zase krmili z ruky. Neskutečné zážitky, nádhera. Projížďka kočárem úžasná.

Vynikající (Robert L.)

Skvelé ubytovanie, výborné jedlo, fakt veľmi milá obsluha a o všetko sa starajúci personál. Zariadenie má vlastnú oboru. Skvelý zážitok, určite sa sem radi vrátime. Ďakujeme.