Na rozhraní dvou krásných českých pohoří vás čeká ubytování v chatě s rodinnou atmosférou, polopenze a večerní neomezená konzumace piva nebo kofoly. V pokoji s vámi můžou být až dvě děti do 12 let. Plus sauna jako bonus.

Klidná dovolená v horské chatě

Horská chata Zvonice se nachází na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš a je tak parádním výchozím bodem pro celoroční turistiku. Chata si zakládá na originálním horském stylu, příjemně překvapí rodinnou atmosférou a osobním přístupem personálu.

Ubytování je zajištěno v pokojích s vlastním umyvadlem, sociální zařízení je umístěno na chodbě na každém patře. Dva pokoje však disponují vlastní koupelnou. Celková kapacita chaty je 100 lůžek, pokoje jsou převážně dvou a čtyřlůžkové, je tu ale i jeden osmilůžkový pokoj pro větší skupiny.

K dalšímu vybavení patří prostorná restaurace s krbovými kamny, velkou televizí a DVD přehrávačem, klubovna s dětským koutkem, sauna nebo bar. Odreagovat se můžete i při hraní kulečníku, stolního fotbálku, šipek nebo stolního tenisu.

Toulky po okolí

Chata leží na samotě prakticky uprostřed lesů, a tak si tu vychutnáte klid, který k dovolené patří. Byla by ale škoda nepodívat se nikam dál, obzvlášť když je to kousek do dvou pohoří s mnoha turistickými cíli. Procházkou dlouhou jen asi 500 m se dostanete do centra městečka Kořenova.

Směrem na východ od chaty dojete do Harrachova, můžete navštívit Mumlavské vodopády nebo zdolat vrcholy Krkonoš. Směrem na západ se dostanete do Jizerských hor, můžete obdivovat vodní nádrž Souš nebo se nechat vyvézt lanovkou na rozhlednu Ještěd a mít celé okolí jako na dlani.