• Vydatná polopenze

 • Inhalace Vincentkou

 • Uvolňující částečná masáž

 • Zábaly k pobytu navíc

 • Lázeňské město Luhačovice

Lázeňské město Luhačovice si nesmíte nechat ujít. Při pobytu v hotelu Vltava vás navíc kromě známých kolonád a fontány čeká také polopenze, inhalace Vincentkou, masáž nebo zábal. Přijet můžete v týdnu i o víkendu.

Ubytování v centru Luhačovic

Hotel Vltava stojí přímo v centru Luhačovic na hlavní pěší zóně, po které se dostanete na náměstí lázeňské kolonády. Všechny pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením se sprchou nebo vanou a WC. Během pobytu můžete v hotelu využívat i společenskou místnost.

Vydatnou polopenzi si vychutnáte v hotelové restauraci, kde také pravidelně prožijete večery s živou hudbou. V letních měsících oceníte letní zahrádku, za každého počasí se ale můžete stavit v suterénním nočním baru.

Procedury a atrakce lázeňského města

Co by to bylo za lázně bez procedur? V ceně balíčku si vychutnáte uvolňující a ozdravné momenty podle zvolené varianty. O víkendu vás čeká inhalace Vincentkou a částečná masáž. Při delším pobytu v týdnu si inhalaci užijete hned třikrát, masáž bude trvat déle, a navíc si vyzkoušíte regenerační účinky zábalů.

Luhačovice mají dlouhou tradici v léčbě dýchacích cest, diabetu a pohybového aparátu. Na území města vyvěrá 16 kyselých pramenů a jeden sirný. Všechny prameny představují cíl procházek místních hostů a turistů. Nejznámějším luhačovickým pramenem je právě Vincentka, která se používá k pitné léčbě a inhalacím.

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě do 11,9 375 Kč/noc na přistýlce včetně polopenze.

Příplatky:

 • Místní poplatek 15 Kč/osoba/noc.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Na procedury může být vyžadována rezervace, informujte se při rezervaci pobytu.
 • Check in od 13:30 hodin, check out do 9:30 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou není možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Iveta N.)

Hotel byl čistý, příjemný. Jídlo bylo vynikající, velké porce. Masáž byla příjemná.

Skvělé (Jiří B.)

Hotel byl momentálně v rekonstrukci, ale neohrozilo to jeho chod. Trochu stísněný prostor byl v koupelně a ještě bych uvítal možnost výběru manželské postele. Personál byl velmi ochotný a jídlo nám moc chutnalo.

Skvělé (Marie L.)

Byli jsme velmi spokojeni, až na zastaralou koupelnu na pokoji. Strava dobrá. Personál velmi příjemný a ochotný.

Tipy na výlet

Luhačovice

Luhačovice

Nejoblíbenější moravské lázně nabízejí spoustu možností trávení volného času od různých sportovních aktivit přes výlety k blízkým památkám až po procházky po kolonádě spojené s popíjením minerálních pramenů a chroustáním lázeňských oplatek. Zajít si můžete i k blízké přehradě, zarybařit si, projet se na šlapadle nebo si užívat krásný vzduch v místních alejích a parcích.

Městská plovárna Luhačovice

Městská plovárna Luhačovice

Městská plovárna Luhačovice poskytuje jedinečnou příležitost celoročního koupání v plaveckém bazénu se čtyřmi dráhami, zážitkovém bazénu s chrliči, tryskami, divokou řekou a dalšími lákadly pro děti i dospělé. Odpočinout si můžete ve vířivce pro 10 osob a přes léto jsou k dispozici i sluneční terasy. Vstup na tři hodiny pro dospělého vyjde zhruba na 150 – 180 Kč.

Luhačovické prameny

Luhačovické prameny

Luhačovice jsou prameny doslova poseté a jejich příjemné stopování už pohltilo nejednoho návštěvníka tohoto lázeňského městečka. Pramenů přístupných z kašny je celkem 7 a jsou jimi Vincentka, Aloiska, Ottovka, Pramen Dr. Šťastného, Pramen Sv. Josefa, Viola a Nový Jubilejní. Věděli jste však, že se tady vyskytuje deset dalších? Napří. Vincentka 2 nebo Elektra 1 a 2 (vyvěrající poblíž stejnojmenného kulturního domu). Řada z nich se nevyužívá, s některými se ovšem můžete setkat při různých koupelích či inhalacích.